SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mati - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 407302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
zrob z gowna diament, wtedy jestes dobrym trenerem/zawodnikiem , Radek przeciez nie ma przemian w stylu z braku genetyki okropnych ksztaltow udalo sie osiagnac wysokie lokaty, on wystawia genetykow i nimi sie szczyci, a o reszcie nawet w wywiadach mowi 'no i bylo jeszcze pare miejsc obok podium'

a co do Jamesa, to Bostin powiedzial, ze to najlepszy trener na swiecie wiesz dlaczego ?


bo ma dostep do najlepszych supli
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Dawid dobrze ze chociaz dobry humor z rana masz, ja tez dlatego te wywody powyzej traktuje z przymrozeniem oka Wiem ze jak by mnie szykowal Przemek, Luki czy Sam Adam to nikt by nic nie mowil, a ze szykuje mnie jakis @Domis i do tego mam okazje czerpac wskazowki od Ludzi innej klasy to korzystam. Sa ta jakby nie bylo po czesci tez moi Idole wiec slucham uwaznie i jesli uwazam ze cos jest warte uwagi to korzystam. Tak samo jest z Saa wogole nie opieram sie na standardach, dawki dobieram pod siebie jak i ilosci srdkow. Experymentuje na kazdym polu z Dominikiem i moim zdaniem dobrze nam to wyszlo ale wiekszosc z Was tego nie bedzie wiedziec bo nie zagladalo do dziennika i nie zna formy wyjsciowej itd. Tym samym milej niedzieli wszystkim, ide przekrece godzinke Cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30800 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870640
W cale nie chodzi o to kto Cię prowadzi. Żeby to zakończyć - wyjdź z popràżkowanym tyłkiem, i pokaż że się grubo pomyliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
no nie, bo ja bylem pod okiem 'slodkiego' bo w sumie dostawalem to samo co koles ktory wazyl tyle co ja i co ? wygladalem jak kij od szczotki, 2h cardio, dupa tlustawa kcal ? moze 2200

teraz? kcal jakies 4-5k , cardio max 45 min 3x w tygodniu + 2x25 i ? mam prazki na czworkach i mocno widoczne dwojki 12 tygodni przed (ofc inny punkt startowy tez byl), no, ale kazdy wie, ze kopiuj wklej tam jest

I to nie jest moj dobry humor, a prawdziwy wywiad chyba na RXmuscle byl gdy Bostin mowil o Denisie :P
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gucio ja odniosłem się do źródeł ww tych które Ty podałes wcześniej. Ale zgadzam ryz/maka ryżowa/ płatki ryżowe i tu zmian raczej nikt nie odczuje ale zamieniając ww produkty jak wspomniałeś na zupełnie inne źródła węgli to ok, mogą się nie sprawdzić. Co do ryby ja jakiś czas temu nawet tu w dzienniku pisałem ze robiłem test i jadłem max lekkostrawne: każdy posiłek ryz + dorsz + 50 g warzyw i efekt taki Ze po 2 dniach wzdety brzuch. Zwiększyłem ilość warzyw, rybę Odstawiłem na raz w tygodniu w piątek, rotuje reszta makro i jakoś vacum robie nawet po zjedzeniu 500 g warzyw i 100 g owsa z kura. Co do Radka, ja z nim trochę działałem, mam blisko wiec spotkania Face to Face. I jakoś wybrałem jednak Lukiego bez takich tytułów i szczerze ? Za nic i na nikogo innego bym go nie zamienił.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
prz1993
W cale nie chodzi o to kto Cię prowadzi. Żeby to zakończyć - wyjdź z popràżkowanym tyłkiem, i pokaż że się grubo pomyliłem


Taki mam zamiar ale nie zeby tobie cos udowadniac czy komus innemu @Przemku tylko dla siebie samego i zeby w ten sposob odwdzieczyc sie @Dominikowi co dla mnie zrobil na przestrzeni lat a wcale nie musial

@Dawid tez o tym slyszalem jak i o paru innych tego typu incydentach w innych "Stajniach" dlatego korzystam z Pomocy @Dominika ktorego znam polowe swojego zycia i jest dla mnie jak Brat. Efekty naszej pracy sa jak dla nas i osob mnie dluzej znajacych bardzo dobre ale zdaje sobie sprawe ze jeszcze sporo pracy przed nami, mimo to Kochamy to robic i czerpiemy z tego niesamowita przyjemnosc. Jak zalicze wtope na scenie napewno nie bede zwalal winy na sedziow czy inne czynniki tylko na samego siebie i nastepnym razem zronie to lepiej. Szczyt formy i tak planujemy na 29.04 a teraz to takie dziewicze przetarcie wlasnie. Nigdy nie szykowalem formy startowej i wiem ze cos moze pojsc nie po naszej mysli dlatego wybralismy 2 imprezy jedna po drugiej z tym ze ta druga to taki odpowiednik Polskiego slaska

Panowie zeby nie bylo, nie zywie do nikogo z Was urazy ani sie jakos tam nie gniewam chociaz wam to i tak wisi Zagladali byscie czesciej do mojego dziennika i tam probowali sluzyc pomoca lub chociaz wyczytac dlaczego tak a nie inaczej pomoglo by uniknac takich bezsensownych dyskusji w przyszlosci. Po za tym wymiana doswiadczen tez jakas mogla by miec miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30800 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870640
Akurat śledzę Twój dziennik na bieżąco Ale sam widzisz, że Ty wszystkie rady zlewasz, bo ja czy kto inny to nie mistrz świwta, więc po co takiego słuchać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gucio również śledzę Twój dziennik. Ale jeżeli nie czuje potrzeby żeby cos wtrącić od siebie to tego nie robie. Wiesz ze ja życzę Tobie jak najlepiej i trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Przemku nic nie zlewam ale miedzy rada a czepialstwem jest sporo roznica. Do tego kasales w swoim dzienniku o te Cardio wstawiajac fotki podopiecznych. Na priv jakos nam ta wymiana zdan szla calkiem przyjemniej Tak jak mowie szanuje kazdego z Was ale wbic sie w koncowke przygotowan i krytykowac caly ich przebieg nie pomaga w niczym. Beda fotki po bps lub prosto ze sceny i kilka slow po pierwszym starcie to bedziecie mogli sluzyc pomoca co mozna lub nawet trzeba znienic na 29.04 i wtedy bedziemy dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30800 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870640
Bez przesady, nie było w tym złośliwości. Po prostu Ty mi wyjeżdżałeś z dnp, to pokazałem podopiecznego, który robi 40 min cardio i nie używa nawet t3. I serio, też życzę jak najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Następny temat

Jędrzej Pietz - Przygotowania na 2021

WHEY premium