SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bziubzius

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
HT 80kg z gumą w dodatku!? o mamo mnie dziś pali aż tyłek a ja tylko 60kg :D szacun,
a gofry bardzo apetycznie wyglądają. Czytałam dziś przepisy na dietetyczne gofry ale nie mam gofrownicy, a boję się że jak kupię to będę robić ciągle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ooo, tez musze sie koniecznie wybrac na Wonder Woman! Zapowiedz wygladala fajnie. Poszalalas z tym popcornem

Teraz juz w ogole nie ma co na facebook wlazic, wszyscy wrzucaja foty truskawek. W kilogramach. Tortura! Jeszcze na takim goferku...


Zmieniony przez - Teapot w dniu 6/6/2017 11:41:55 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
myslę, że wonder woman obejrzec trzeba
mi się film podobał, aczkolwiek fabula zostawia trochę do życzenia.

no wiem z popcornem zaszalałam
w ciągu ostatnich 17dni podjadłam tylko ten popcorn, z 4 łyki piwa i z kostkę czekolady
ale jakoś narazie nie widzę efektów akcji #niepodjadam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Gofry z poprzedniej strony zawodowe. U mnie jest niestety tak, że przed wyjściem na siłownię - truskawki w domu są - a jak wracam - to już nie ma . I jeszcze nic z truskawkami nie jadłem - oprócz paru skubniętych bez niczego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A mnie te wszystkie gofry drażnią kupiłam swego czasu nawet gofrownicę, ale jak myślę, że tyle z tym zachodu (tak dla mnie zachodu), ile kcal i jaki po tym mam poziom najedzenia (czyli żaden) to mi się skutecznie odechciewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dla mnie mają za dużo w porównaniu do innych potraw mających tyle samo a złożone z bardziej sycących produktów - dla mnie, nie wiem jak dla innych, każdy ma swoje. A robi się dłużej - ja robię, nie wiem jak inni :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Ja robię gofry z tego samego co omlety, a jakoś przyjemniej się je je. Oszukują mózg, że to niby słodkie i w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Środa

DNT

marsztrucht

chciałam dodoać zrzut, ale nie da się dodać zdjęcia ;-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i poradę

Następny temat

Co ile dni mogę wykonywać taki trening?

WHEY premium