SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bziubzius

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
29 lipca robię zawody w pompkach na poręczach i podciąganiu na drążku. Jakby co zapraszam. Jeszcze nigdy żadna kobieta nie wystartowała. Przydałoby się żeby w końcu jakaś dziewczyna pokazała, że też umie się podciągać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Night jakies dokladniejsze info gdzies znajde?
Lub mize podeslalbys na priv ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
no no, ale nam dajecie zly przyklad z tymi wypiskami
Faktycznie batwoman! <3


Zmieniony przez - Teapot w dniu 6/20/2017 1:37:22 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No no leć Bziu na zawody, kto jak kto, ale Ty się podciągasz umiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Do mnie to niestety zawsze wszyscy mają daleko. Ale można sobie przy okazji pośmigać rowerem w okolicach Bugu, coś tam pooglądać, pozwiedzać. Do Białowieży też niedaleko w sumie. Taka opcja na aktywny weekend.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Oj, Night, u Ciebie to naprawde koniec swiata - swego czasu bylismy tam na PP enduro - najezdzilismy sie szukajac noclegu, ale tereny na enduro jak znalazl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bziu ty to na 2 palcach sie podciagniesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
strumyk
Oj, Night, u Ciebie to naprawde koniec swiata - swego czasu bylismy tam na PP enduro - najezdzilismy sie szukajac noclegu, ale tereny na enduro jak znalazl


No wiesz co - a byłaś w biurze zawodów. Jak tak - to duża szansa że się widzieliśmy. Tak mniej więcej od 2 lat już rzadko pomagam przy zawodach enduro czy cross country - ale wcześniej to na każdych robiłem biuro. Niezależnie, który klub z mojego miasteczka był organizatorem.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-06-20 10:24:00

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
nightingal
No wiesz co - a byłaś w biurze zawodów. Jak tak - to duża szansa że się widzieliśmy. Tak mniej więcej od 2 lat już rzadko pomagam przy zawodach enduro czy cross country - ale wcześniej to na każdych robiłem biuro. Niezależnie, który klub z mojego miasteczka był organizatorem.

no bylam :) tylko to bylo w 2005 roku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i poradę

Następny temat

Co ile dni mogę wykonywać taki trening?

WHEY premium