SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bziubzius

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
uwielbiam takie ciacha, zrobię sobie na wyjazd, żeby mnie jakieś gotowce nie kusiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Poczytałam sobie o tym triathlonie i to jakiś kosmos
Tym bardziej jak chodzę po górach i znam te trasy, ale na dwie tury to co najmniej bym podzieliła, nie mówiąc już o pływaniu i rowerze

Ale ponoć rok temu trzy osoby ukończyły, więc to realne, podziwiam osoby, które chcą się zmierzyć z tymi trasami ...(z własnej woli do tego )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Udalao sie!
Harda Suka zaliczona!

z czasem 26h 27min
klasyfikujac sie na miejscu 15.

Widzialam wszytsko od A do Z
cala trase rowerwowa jechalam samochodem cala noc
przebylam 15km trasy biegowej ze schorniska Murowaniec na Hali Gasienicowej, przez Krzyze, doline piecie stawow polskich, az do morskiego oka.
Widoki przekozacie.
burze nas scigaly, przez burze trasa zostala zmieniona i nie puscili np przez Grzesia
od razu byl kierunek na Ornak i Ciemniak z Doliny Chocholowskiej

Ciekawe doswiadczenia.
Dla mnie podwojnie, bo moglam uczestniczyc w zywieniowym przygotowaniu zawodnika, poznalam cala trase, wszytskie elementy o ktore trzeba zadbac i problemy, jakie pojawiaja sie w trakcie.
A z drugiej strony dostalam tez w kosc, nieprzespana noc, aktywnie fizycznie, pokonalam kawal trasy, co zobaczylam to moje.

Postram sie wrzucic kilka fot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
zywieniowo z ciekawostek wpadla brydza owcza, wielka bula z miechem wolowym oraz lody naturalne.
poza tym kasza gryczana z sadoznymi jajkami w schornisku murowaniec oraz obiad w schorniksu na morskim oku.
Jak rowniez moje ciastka mocy

codziennie lecialy rowniez moje omlety, bo dostep do kuchni byl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Super wrażenia , super wyzwanie , super buła , super dziewczyna i super widoki ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A jak "pacjent" przeżył "zabawę"? Ciekaw jestem ile trzeba dochodzić do siebie po takiej mordędze.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
"pacjent" czuje się stosunkowo dobrze. Wczoraj prowadzil samochow przez 10h, porusza sie sprawnie.
Co na pewno wazne to dostaraczenie sporej ilosci energii, wg urzadzen przepali okolo 20 tys kcal. Wiec na prawde jest co uzupelniac.
Pomaga tez troche kompresja na lydki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i poradę

Następny temat

Co ile dni mogę wykonywać taki trening?

WHEY premium