SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Bziubzius

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 191621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Dziękuję za odpowiedź Fajnie, że tak eksperymentujesz, bo właśnie też sobie sprawdzam parę rzeczy, to mam od razu odniesienie.
Super wyniki, gratuluję! A jeszcze mam pytanie o wcześniejsze badania - jak wyszły (albo: kiedy je robiłaś, bo pewnie tu wklejałaś, to bym sobie znalazła )?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wooo oddawaj wyniki!!! Tez chcem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nolose
Dziękuję za odpowiedź Fajnie, że tak eksperymentujesz, bo właśnie też sobie sprawdzam parę rzeczy, to mam od razu odniesienie.
Super wyniki, gratuluję! A jeszcze mam pytanie o wcześniejsze badania - jak wyszły (albo: kiedy je robiłaś, bo pewnie tu wklejałaś, to bym sobie znalazła )?


Robilam dokladnie miesiac temu. Wyniki sa w dzienniku.
Ft4 bylo ponizej normy. Ft3 cos kolo 10-15%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
O kurczę, no to tym bardziej świetnie. Naprawdę kolosalna poprawa. (Mam nadzieję, że Cię "dogonię" )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Gratuluję Kinga cieszę się bardzo, że jest poprawa i oby tendencja się utrzymała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
bziubzius
własnie odebrałam wyniki

jeszcze nigdy taczyc nie była w tak dobrym stanie :D

FT4 57.20% [ wynik 17.72, norma (12 - 22)]

FT3 59.50% [ wynik 5.29, norma (3.13 - 6.76)]





Ehhh tarczyca czy suplementacja? wazne, ze do przodu

A jak samopoczucie?

Zazdrosze mozliwosci zrobienia badan, ja bazuje tylko na samopoczuciu, ktore ostatnio niestety gorsze wiec podjelam decyzje o dolozeniu cwiartki swinki i zobaczymy jak bede sie czuc na 3 i 1/4

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Dzięki dziewczyny :*

Rzabba, bazowanie na samym samopoczuciu bywa złudne i to bardzo, ja się długi czas czuzłam super.
I miałam na myśli wyniki wolnych hormonów nigdy takich nie miałam.
Badania robię prywatnie, odpłatnie, więc taką możliwośc ma chyba każdy, wszędzie (?)

Morfologia tez wyglada całkiem ok Hemoglobina, hematokryt, MCH, MCHC

Jedyne, co mi si enie podoba, to rosnace przeciwciala. Z tym, ze to zapewnie sprawa świnki.

Dokłdne porówanie wygląda tak.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
No chodzilo mi o to, ze bez suplementacji hormonow, takich wynikow bys nie miala raczej, wiec to nie kwestia, ze nagle tarczyca podjela prace prawidlowo.

Ja tutaj nie mam mozliwosci zrobienia badan prywatnie.


Super to ja juz sie z 12 lat nie czulam przewaznie czuje sie zle albo jeszcze gorzej, choc od kiedy biore swinke, jest nieco lepiej
1

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
.


Zmieniony przez - rzabba w dniu 2016-02-19 17:52:00

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
przeciez terwz jest luty rzabba, pobudka

jasne, ze nie mialabym takich wynikow bez suplementacji, ale biore hormony od 5 lat i nie mialam takich wyników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę i poradę

Następny temat

Co ile dni mogę wykonywać taki trening?

WHEY premium