SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132583

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
nie miałem na myśli 100 tabsów ale ilości typu 20/30 tabletek dziennie

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
te pare tabletek krzywdy Ci napewno nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94854 Napisanych postów 364847 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670251
jak stevie mozesz spokojnie tyle jeść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
A ja mam takie pytanie,czy trening 3x/tyg kompleksy metaboliczne, 2x/tyg trening siłowy 1-2x/tyg mma na redukcji może być błędem ? chodzi o utrzymanie mięcha czy raczej się tym nie przejmować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Czy godziny postu i okna zywieniowego moga sie nieznacznie zmieniac? 1-2h mniej wiecej raz pierwszy posilek o 15 pojutrze o 17? i czy bardzo wazny jest posilek potreningowy odrazu po treningu? niebedzie mialo negatywnego wplywu to ze trening bede odbywal w godz 10-12 a posiłek dopiero kolo 15? Chyba ze ustawilbym sobie okno na 12-20 ale wtedy jednego dnia wystepuje posiłek przedtreningowy a za 2 dni juz cwiczce na czczo,to by tez wiekszego znaczenia chyba nie mialo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
turbo trening wjechał dzisiaj, intensywny split+kompleksy sztangowe na zakonczenie.

konkret!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ja na razie zaniżone ciężary ;/\

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94854 Napisanych postów 364847 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670251
pudziant
Czy godziny postu i okna zywieniowego moga sie nieznacznie zmieniac? 1-2h mniej wiecej raz pierwszy posilek o 15 pojutrze o 17? i czy bardzo wazny jest posilek potreningowy odrazu po treningu? niebedzie mialo negatywnego wplywu to ze trening bede odbywal w godz 10-12 a posiłek dopiero kolo 15? Chyba ze ustawilbym sobie okno na 12-20 ale wtedy jednego dnia wystepuje posiłek przedtreningowy a za 2 dni juz cwiczce na czczo,to by tez wiekszego znaczenia chyba nie mialo?


godziny mozesz przesuwać lub dawać posiłek już przed treningiem,posiłek po treningowy jest kluczowy i nie zwlekał bym tyle z nim po treningu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94854 Napisanych postów 364847 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670251
MrBlue
A ja mam takie pytanie,czy trening 3x/tyg kompleksy metaboliczne, 2x/tyg trening siłowy 1-2x/tyg mma na redukcji może być błędem ? chodzi o utrzymanie mięcha czy raczej się tym nie przejmować ?


jak sie regenerujesz i mięsień nie leci to ok,ale musisz uważać bo łatwo się przetrenować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
lodzianin1
godziny mozesz przesuwać lub dawać posiłek już przed treningiem,posiłek po treningowy jest kluczowy i nie zwlekał bym tyle z nim po treningu


W sumie skoro mogę przesuwac godziny to po rannym treningu bede zaczynał okno koło 13 a nastepnego dnia 15-16, te rotacje spowodowane praca na zmiany.. dzieki za odpowiedz.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium