SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132573

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
domer
Chyba nie wiesz ile nasze dziewczyny z Lejdis potrafią zjeść.





Ja zdecydowanie za dużo

Najgorsze jest to, że ja wiecznie głodna chodzę 34 minuty temu zjadłam i zjadłabym jeszcze ze 2 takie porcje

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364844 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670239
Marta na zdrowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Mam problem z ulokowaniem tłuszczy w diecie. Jak wywalę je z posiłku potreningowego (20g oleju rzepakowego) to, po dodaniu ich do innego posiłku, posiłek potreningowy nie będzie największym. Czy te 2 łyżki oleju mogą zostać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Twoje posty są co najmniej dziwne....
Nie zastanawiaj się tak nad każdym detalem, bo się zajedziesz psychicznie! Gdzie masz stwierdzone, że jak nie zjesz największej szamy po treningu to umrzesz/wyparujesz etc? Liczy się ogólny bilans. Możesz dać 10g po treningu i 10g później... Co za różnica??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Paszkos244
Twoje posty są co najmniej dziwne....
Nie zastanawiaj się tak nad każdym detalem, bo się zajedziesz psychicznie! Gdzie masz stwierdzone, że jak nie zjesz największej szamy po treningu to umrzesz/wyparujesz etc? Liczy się ogólny bilans. Możesz dać 10g po treningu i 10g później... Co za różnica??


Dokładnie, nie popadajmy w paranoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364844 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670239
daj ta oliwe w kolejnym posiłku,po treningu wegle i białko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ale wtedy nie będzie to największy posiłek dnia!!
To burzy całą konstrukcję diety i życia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94851 Napisanych postów 364844 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670239
to trzeba zacząć zycie od nowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
koledze spalił się zasilacz w komputerze i dostał od znajomego ZA DARMO! następny komputer - ale to nie byle jaki, 4rdzenie, 4gb ramu, karta graficzna geforce gts250 1gb (kto sie zna sie na tym to wie, że komputer jest troche wart). Nie potrafił go podłączyć więc zadzwonił do mnie, zaproponowałem mu, że ze swojego starego komputera dam mu zasilacz i naprawie komputer w zamian za ten, który dostał - o dziwo się zgodził.

Wychodzi na to, że za darmo mam nowy komputer

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
ja pierdziele :D lepiej niech kolega nie czyta tego forum ;D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium