SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
to po co ucinać? Osobiście kocham jeść i gdyby nie to, że musze ograniczać ilość kcal jadłbym co chwila stąd preferuje okno 8 godzinne, ew z braku czasu mniejsze

Aktualnie nie trzymam się zasad więc ...


Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-02-17 19:14:55

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja właśnie kocham jeść, dlatego wybieram jak najkrótsze okno żywieniowe - skąd ta rozbieżność? 4h okno pozwala na nawpieprzanie się oporowe A 8h to prawie jak normalne żywienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja jak chyba każdy endo mógłbym wciągnąć wszystko i w każdej ilości ale tak jak mówię, tak mi jest najwygodniej, głód mi nie doskwiera, kg lecą więc na razie będę to trzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kulturysta94 widzę że podobnie jak ja trzymasz diete :P Staram się 4:4:2 B:W:T :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
aktualnie zszedłem z tłuszczu do 60g dziennie i planuje jeszcze nieco zejść, białka ~230 gram a węglowodany zależnie od DT i DNT ;) ustaliłem, że co tydzien 100 kcal w dół przed 7 tyg

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
aktualnie 2300 DT i 2100 DNT

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
DreamEvil
ja właśnie kocham jeść, dlatego wybieram jak najkrótsze okno żywieniowe - skąd ta rozbieżność? 4h okno pozwala na nawpieprzanie się oporowe A 8h to prawie jak normalne żywienie


żebym mógł jak najdłużej cieszyć się z faktu, że moge zjeść :) Zapodałbym wszystko w 4 godzinach i potem głód niesamowity

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
w jednym przepisie zawarta jest skrobia kukurydziana ale jej nie posiadam, stanie sie coś jak nie dodam tego składnika i wstawie do piekarnika czy ma jakieś właściwości specjalne?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja aktualnie IF low carb - sytuacja mnie do tego zmusiła, bo siedzę na dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Od rana robota dopiero chwila przerwy Oj :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium