SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94861 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670278
ostatnio zawróciłem bo rekawiczek zapomniałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ludzie w nocy mnie tak bolal brzuch ze myslalem ze pojade na pogotowie ,po obu stronach nizej niz rzebra sa, co to moglo byc..? Ja tak se mysle ze to moze z przejedzenia ze organizm nie dawal strawic i jelita cos odwalaly albo nie wiem juz sam ,nawet teraz mnie dalej brzuch boli ale nie juz tak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Powiedz coś więcej, co jadłeś, piłeś i ile i co robiłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Pare postow temu dalem fotke ,ale mysle ze to nie od jedzenia bo to nie pierwszy raz tak sie nazarlem .. Myslalem o przedawkowniu cynku moze ,moze musze zrobic kupe bo jeszcze nie robilem bo szczerze nie umiem ale do teraz boli mnie caly brzuch ,watroba ,nerki i w ogole nie wiem co jest ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94861 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670278
jelita ci zblokowało moze,ja walczyłem od sylwestra przez 7 dni w nocy myslałem że mnie skręci.A ból moze promieniowac własnie na nerki itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
lodzianin1 mozliwe tez myslalem wlasnie ,ale nie raz sie tak najadlem i nie bylo problemu a teraz to byl tylko 1 dniowy cheat :/

Mam nadzieje ze do jutra przejdzie bo do pracy wiadomo ,a dzisiaj kuracja i same owoce jem zeby blonik uzupelnic i w ogole..

A co do dzisiejszej nocy ,to myslalem ze pojade juz na pogotowie naprawde taki bol ogormny..

Zmieniony przez - GE$TREe w dniu 2014-01-12 18:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94861 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670278
ja po 6 dniach bez wypróznienia ratowałem się lewatywą,mozesz zamówić w aptece jednorazowy zestaw do lewatywy na drugi dzień odbierzesz,gotujesz wodę zaparzasz rumianek i studzisz do 36-38 stopni i lecisz z lewatywą,a od góry zaatakowałem sok z aloesu tez zamawiasz w aptece czysty 100 ml do tego olejek rycynowy 30-40 ml i sok z cytryny i to piłem dwa dni z rzędu w takich proporcjach w końcu odetkało.Lewatywę polecam ogólnie sobie zrobic raz na pół roku super sprawa,tyle jest syfu w jelitach że szok,zobaczysz po 1 jak zrobisz,żadna filozofia z tym.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ciekawe ,mozliwe ze sproboje ta lewatywe bo od dluzszego czasu mam troche problemy z wyproznianiem sie i tego syfu tam pewnie jest masakrycznie..A pomoglo na bol brzucha i ogolnie tak ? Bo mnie dalej nawala boki i wszystko ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94861 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670278
mnie zaczynało sciskać tak jak by w podbrzuszu potem rozchodziło się ten ból na boki i przechodził na tył pleców,szczególnie w nocy jak lezałem,ze 3 noce miałem z głowy przez to brałem nospy itd nic nie pomagało,dopiero po 2 dniach lewatywy i zalewania się od góry tym co ci napisałem a i brałem jeszcze dodatkowo forlax 10 gram taki proszek do rozpuszczenia,dopiero mnie przetkało i zeszło wszystko.Ale ból miałem straszny kilka dni tak jak piszesz wszytskiego,nie ma co czekać trzeba działać bo mozna skrętu kiszek dostać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Z tego co piszesz to mam chyba ten sam problem i jak do jutra mi nie przejdzie bede musial sie wybrac po lewatywe ,dzisiaj natomiast kalorie opieram tylko na owocach ,wafle ryzowe i to co ma duzo blonnika moze pomoze. Dzieki ci za pomoc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium