SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 271
ja mam 45% W35%B 20%T w DNT ograniczam węgle na rzecz tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Nie prowadzisz rozpisek w dzienniku? Ile wychodzi B T W w gramach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 271
nie prowadzę dziennika 200B 250W i koło 60T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
na prawdę nie potrafisz zmieścić 2300 kcal?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 271
naprawdę :D na siłe jestem w stanie, ale nie chce sie opychać jak nie jestem wgl głodny.. ale chyba bede musiał, dodam ze dopiero ćwiczę tygodnie.. nigdy wcześniej nie byłem na zadnej diecie moze dlatego mi ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
możliwe, sam chciałbym miec problem ze zjedzeniem 2300 kcal :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Jesteś pewien, że wychodzi Ci 2300 kalorii? Na oko to wiesz.. (sam się przekonałem)

EDYCJA: Zerknij na: https://www.sfd.pl/[ART]_Zasada_100_g_węglowodanów.-t997784.html

tak idzie wepchać i 4000 k nie zdając sobie z tego zbytnio sprawy

Zmieniony przez - Rhu w dniu 2014-01-24 21:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dudek - powiem Ci tak:

Wszystko dlatego, że NAJPIERW wpisujesz w dziennik miskę, a dopiero później to jesz. Zrób odwrotnie. Poczekaj aż zgłodniejesz i zjedz. Dopiero później "na oko" oszacuj ile Ci wyszło. Wybieraj oczywiście zdrowe produkty. Zobaczysz, że zdziwisz się, że możesz zjeść więcej i nie dostajesz psychicznego "jeża" na myśl o 2300kcal. Nie będziesz musiał też tworzyć jakichś kombinacji alpejskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ja tam wole zaplanować sobie co zjem, bo zazwyczaj gdy otwieram lodówkę i nie wiem co zjeść to zdarza się tworzyć takie rzeczy których normalny człowiek nie spróbował by zjeść, np. pare kromek chleba z szynką lub serem i na to serek homogenizowany lub tego typu rzeczy ;)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No to słabe połączenia ale jak to mówią WARSZAFSKIE KOKSY - jedz jak chcesz, byle zmieścić suę w bilansie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium