SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Powiem Ci, że sporo prawdy w tym co piszesz, zjadam max 3200 kcal w dzien treningu nóg %).

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No własnie..A ja 3,5 ed + w piątek taki cheacik to jakieś 4000 pewnie %) i głodny chodze,a chce stopniowo zwiększać żeby się nie zalać ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ja w weekend nie licze, ale wiecej niz 4k nie wchodzi nigdy, raczej mniej i zwykle jakaś ryba w shushi, kurczak w obiedzie itd.

"hypy mud" - was ist das ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No ja sobie w święta 2 dni ofu od diety zrobie ^^,potem w lutym urodzinki, jeszcze niby w kwietniu połowinki ale nie ide chyba redukcja będzie to trzeba forme kręcić ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Idź idź u mnie sie to półmetek nazywa, potanczysz, cardio jak znalazł %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Jakoś bardzo mi sie tam nie chce iść, ja nie pije nie będzie z kim pogadać nawet ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
A dziewuchy

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Mówią ,ze za mały bicek jeszcze jest ;x,dlatego teraz się buduje żeby być ogromnym dzikiem ale coś koorde nie idzie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Gdzie są wszyscy ? we 2ch tylko żyjemy w tym dziale ? czy nikt nie rozumie naszego poczucia humoru %) ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Oni nas nie rozumieją ;x
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium