SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Doradzi ktoś, odpowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6768
http://www.t-nation.com/diet-fat-loss/fasting-sound-science-behavioral-bs 
bardzo bym zachęcił was do przeczytania tego artykułu na temat IF i jego skutków. Chciałbym poznać waszą opinię na ten temat.
Edit: Dla mnie to jest takie broscience, jedzenie czego się chce, trening z rana a potem czekanie kilku godzin na posiłek, zero sensownych źródeł itd.
Edit2:
broscience
If you're really on top of the latest IF trends, you're familiar with the one in which coffee, butter, and MCT oil are blending together for breakfast. This is considered part of an intermittent fast, but when your coffee contains 500-700 calories, you're not fasting. You're just not chewing breakfast.

Serio? To zacofany jestem z tymi nowymi trendami


Zmieniony przez - Hapacz w dniu 2014-02-01 22:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8274
u mnie się właśnie piecze sernik: 500 g twarogu chudego, 4 jajka,4 krople aromatu do ciasta. Zobaczymy co to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Hapacz -> troszkę w tym mają racji, bo patrząc po sobie i jedząc np. 2x wielkie posiłki odczuwałem niby radochę, że mogę sobie powpieprzać żarcia w opór, ale po żadnym z tych posiłków (mimo ich rozmiarów) nie czułem takiego... nie wiem jak to nazwać - "nasycenia". Czułem się po prostu napchany, a jednocześnie mogłem zjeść jeszcze, co powodowało tylko gorsze samopoczucie później.
Nie wiem też, na ile dość ciężki trening wykonywany na czczo, dobrze wpływa na późniejsze procesy trawienne, które zachodzą w naszym organizmie. Znacznie inaczej sprawa wygląda po treningu robionym po 1x posiłku (niekoniecznie dużym) -> tutaj znowu mówię po obserwacji własnego ciała. Na luzie zjadam potreningówkę i czuję siły, "prawidłowe" nasycenie (a nie zapchanie wora, do którego wpadło jak do próżni) i ogólne jakieś lepsze samopoczucie przez cały dzień. W innym wypadku po prostu wypruta pompka ze mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic na siłę, jak Ci się lepiej ćwiczy po posiłku to może tego się trzymaj?

Kawa, czarna, sypana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Tak w rzeczywistości jest, bo trening mogę mieć wtedy dłuższy i bardziej intensywny -> a o to w sumie tutaj chodzi
Na czczo mogę iść, nie ma problemu. Komfort jest fajny, ale po 30min opadam z sił i nie ma co marzyć o jakimkolwiek progresie

U mnie wpadła kawa z cynamonem czarna, a teraz mix sałat z awokado, warzywami i tuńczykiem + zielona herbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Dzień dobry - dziś bez kawy, chyba za dużo jej piję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Głowa boli, tata miał urodziny %)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
@up:
Walnij jakieś antyKACAboliczne śniadanko!

Ja przed aerobami wrzuciłem właśnie taką michę cudów:

awokado + pucha tuńczyka + pestki dyni + mix sałat + czerwona cebula + kolendra + chilli + papryki + pomidorki cherry + marchewka + vinagrette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Zostaniesz moim kucharką ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium