SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Stary napalm w szocie mnie kiedys po prostu wyjeybal z butow doslownie ,swedzenie mega ale pozniej przestalo ,a pompa i moc na treningu niesamowita po prostu .. Szkoda ze mialem wtedy probke szota a reszte w proszku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
stary dorian w saszetkach to była kosa nox pump

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Nie bralem chyba ale wiem ze z wszystkiego co bralem to tylko szot napalmu mnie rozjeybal a pozatym nic ... Zaden xpand ,napalm w proszku i duzooo innych ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Coś jest z tym Dorianem, że Black Bombs nawet w wersji europejskiej są mocno chwalone, zamierzam sprawdzić na sobie w czerwcu.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
ale mowa o starych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
jeszcze z 1.3 w składzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Wiem, zauważyłem. Póki co nie zamierzam się brać za gerę.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
wszystkie te zza oceanu działające były na 1.3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
kulturysta94
kiedyś napalm w shocie przyjąłem, coś tam spompowało ale od swędzenia wytrzymać się nie dało ..

jakie macie zdanie na temat przyjmowania w DT większej ilości kcal na rzecz DNT? W moim przypadku wyglądałoby to tak
- 4 x dt czyli 4 x 2400 kcal (więcej węgli, mniej tłuszczy)
- 3 x dnt czyli 3 x 2100 kcal (mało węgli, więcej tłuszczy)


:>

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Lodzianin1 co z tym AAKG polecasz przed trenem tak ale bardzo ^^?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium