SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
z wysyłka 65 coś takiego,wziąłem mieszane bo musze stestować które mi podpasują to zamówię większe opakowania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
A no widzialem takowe ,moze tez sie skusze narazie trzeba zapas tigerow wypic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
dam znać co i jak działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
O bylo by swietnie ,to czekam na opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
przetestuję i dam znać,zwłaszcza interesuja mnie te energetyzujące podobno lepiej od kawy działa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No ja wlasnie czytam opinie i ludzie chwala :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
DZIEŃ DOBRY! Czarna kawa urodzinowa właśnie wchodzi i będą barki ciśnięte dzisiaj, o!
A yerba o tyle lepsze od kawy jest, że działa dłużej Kawa po jakichś 15min od wypicia przestaje "trzymać". Yerba trzyma dłużej. No tylko kwestia gustu i smaku - kawka IMO smaczniejsza, aromatyczna... Nie ma to jak dobra, czarna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
no to sto lat masy i kasy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Hehe, dzięki! :* Lecę się spocić, później danie bardzo oryginalne w postaci... BRĄZOWEGO RYŻU, WARZYW i ? INDYKA! Ale mam akurat dzisiaj na to mega smak, bo dawno nie jadłem tego "kulturystycznego klasyka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wszystkiego najlepszego :)
Ja tez wlasnie spadam na trening ,dzisiaj chce mniejsze obciazenia zrobic i intynsywnie zobaczymy jak to wyjdzie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium