SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
może do jutra coś zrobia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Panowie, ma ktoś jakiś sensowny pomysł na początkowy biznes ? Wczoraj rozmawiałem na te tematy z Wackim i tak mnie natchnęło żeby się was zapytać. Może ktoś ma jakieś propozycje ? Ma gdzieś rodzinę za granicą. Jakiś eksport/import ? Myślicie nad czymś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Otworz wlasna silownie w pywnicy i pobieraj 10zl za miesiac ,jak sie rozkreci to cos wiekszego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Nie ma to jak sie porządnie wyspać :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Panowie pytanko!
Co lepiej jutro rypnąć z rana? Lekkie aerosy na czczo po kawce, tuż przed otwarciem okienka, czy zjeść normalnie coś białkowo-tłuszczowego i po chwili trzasnąć interwalsy? Ludzie piszą, że niby interwały mają mega przewagę nad aerobami, bo też się mięśnie kształtują wtedy jakieś ( ale dzisiaj miałem srogi trening nóg, więc interwały mogą okazać się lekką męczarnią ). Doradźcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Regeneracje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
to zależy jak aktualnie wygląda aktywność w tygodniu, jak jesz i jak z regeneracją

chociaż wydaje mi się, że po treningu nóg jutro powinieneś mieć dobre domsy i ciężko o 'przyjemne' interwały więc ja bym zrobił lekkie aero ;)


Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-01-28 21:54:37

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
I o to mi szło Zobaczę, jak będzie jutro Ale stawiam raczej dłuższe pospanie, pobudkę -> szybka kawka -> lekkie aero (30min) -> powrót i szamanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ja własnie wstałem, kolacja i znów łóżko a jutro znów praca!

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Pracowity z Ciebie chłopak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium