SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Wszystkiego dobrego koledzy. Krótkich pobytów na kibelku jutro ! :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
ja juz nie umiem chodzic ,ale 2 kielszki na dobre trawienie nie sa zle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
U mnie elegancko, bez przejadania sie na spokoju :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
ja dziś bez diety i bez treningu:

post do ok. 16 później kolacja ! ryba w cieście 4 szt. / barszcz z uszkami / chleb razowy 4 szt. / sałatka warzywna ok. 300 g / sałatka z paluszków krabowych ok. 300 g. ciasto 2 kawałki. i to wszystko na dziś choć jescze leży i patrzy na mnie milka 250g czekolada - biję się z myslami :D

jutro ryba oraz warzywa oraz chleb razowy i wpc w planach trening pleców oraz aeroby po pogoda zaj**ioza jest !

A w Ty jakie plany na nadchodzące dni :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
A ja wyj**ane i wlasnie cala milke wj**alem ..Ale jutro juz ograniczam ,tzn nie bede liczyl ale normalne sniadanie typu jajecznica i czarny chlebek ,pozniej rybki itp slodycze ogranicze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Milka Oreo kto sie potrafi temu oprzecz to naprawde jest hardcorem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Ci którzy chorują na : Ortoreksja - zapewne mają wyj**ane na takie rzeczy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ale przciez to jest takie pyszne ze nie wiem jak sie da temu oprzec ,naszczescie mialem tylko 1..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ja sie tam nie ograniczam, ale nie objadam sie jak by jutra miało nie być, jutro wpadnie kolejna porcja kcal :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
jutro ogranicze tylko slodycze i tyle a reszta for fun :) Teraz piwko do snu i siup w lozeczko :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium