SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Jw.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
nakładam tyle ile zjadłbym 'na sucho' do posiłku i tylko dolewam tej wody przyprawionej nieco bo wymiata. Taka ilość jaka jest w garnku spokojnie starczy na pare dni a wrzucona jest tu jedna paczuszka takich warzyw

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
A ja wlasnie zjadlem banana z nutella i bita smietana lol pycha ! I dalej nie umiem sie wyproznic ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Lodzianin1 mam pytanie bolala cie tez watroba ?Bo mnie ewidentnie boli jak przycisne i na luzie tak samo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
dzień dobry.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
wątroba nie boli bo jest nie unerwiona,może być "spuchnięta" i uciskać na inne narządy co daje odczucie bólu.
Tak mnie to miałem wrażenie że boli wszystko,trzusta,wątroba i jak by korzonki z tyłu,aż mmnie skurcze łapały.No i zero wypróżnienia było.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
jajecznica z dwóch jajek ze szczypiorkiem na masle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
przed treningówka i na trening zaraz .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
nie spac zwiedzać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
GESTREe
A ja wlasnie zjadlem banana z nutella i bita smietana lol pycha ! I dalej nie umiem sie wyproznic ;<


Znam ten problem, miałem tak przez chyba 2 miesiące (kibel raz na ~2-5 dni). Polecam popijać od czasu herbatke z liścia senesu przed snem, rano jest elegancko. Ale nie można z tym przesadzić, bo takie pobudzacze jelit mogą w dłuższym rozrachunku doprowadzić do rozleniwienia mięśni i będzie jeszcze większy problem.

Ja pijałem jak czułem problem - max 1 herbatka tygodniowo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium