SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132607

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
A kulturysci to nieuki są ? czy jak ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
wiersza sie nie będę uczyl ni chu wole wiedze z innej dziedziny dobranoc :P miłej regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Co ty spac chodzisz o 21 :D ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
chłopak dobrze sie zregeneruje :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ale dalem plame ..Zrobilem sobie sernik na zimno i kurde wlalem prawie caly aromat cytrynowy (niechaco) i kurde strasznie cytrynowy jest i taki troche mdly teraz :/ Ale coz musze caly zjesc, nastepnym razem bedzie lepszy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
nie polecam :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Weż cole do popicia i wejdzie ;)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
nie dalem rade tego zejsc polowe wyrzucile mi wzielem serek wiejski ,jakos musialem improwizowac i troche zboczylem z kursu bo dokladnie makrosow na dzis nie wiem i chyba z 100 kalori mniej weszlo i to w bialku ale coz ,wole mniej niz wiecej kalori zjesc..jutro wroci do normy all :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Serek wiejski to syf tłuszczowy.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106




To taki klasyk pro po bycia kulturysty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium