SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
MrBlue
A ja mam takie pytanie,czy trening 3x/tyg kompleksy metaboliczne, 2x/tyg trening siłowy 1-2x/tyg mma na redukcji może być błędem ? chodzi o utrzymanie mięcha czy raczej się tym nie przejmować ?


Tak jak już wspomniał lodzianin1 kwestia regeneracji i odpowiedniej michy.


lodzianin1
OXYTONE
Pierwszy trening po prawie 2 miesięcznej przerwie... Liczę na konkretne domsy. Najlepsze jest to, że nie ma wielkiej tragedii. Podczas szkolenia prowadzonego przez Tadzia wyszedł BF 11%


ładny bf,a przerwa nie mała


W lipcu będzie idealna forma

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2014-01-22 16:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jak myślicie, taki rozkład będzie ok :

DT:

1 posiłek- kurczak + ryż + warzywa
2- makaron + wątróbka/ryba + chleb + warzywa
3 i 4- placek z twarogu, jaj, WPC, owsianych i miodu (50g owsianych i 30g miodu na cały placek) + warzywa

DNT:

1- kurczak + ryż + warzywa + tosty z mozzarellą
2- ryba/wątróbka/inne źródło białka + warzywa
3 i 4- placek jak w DT tylko bez węgli

W dni z kompleksami metabolicznymi jem jeden posiłek (3 z DNT) na godzinę przed. Potem normalnie i dodaję majonezu lub czegoś innego (300kcal).

Piszę tutaj, bo do dziennika nikt nie zagląda. Coś zmienić ? Dobrze mi z 50-70g tłuszczy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
solaros
chwilowo tak
długodystansowo nie za bardzo
ale są ludzi co jedzą mało fatu,długo i nie narzekają - ale to raczej ostatnia deska ratunku

co mogę Ci podpowiedzieć to zrób sobie zarys planu taki jaki masz w sumie
3-4posiłki
przed i po treningu głownie białko + węgle + odrobina fatu
pozostałe posiłki głownie białko + fat + węgle/odrobina węgli

skład posiłku dobieraj pod plan
masz białko?wiec dajesz jakiekolwiek źródło białka
mięsa,sery,odżywka
masz węgle?
to samo
ryż,makaron,tortilla,pieczywa,ziemniaki,frytki

do tego owoce/warzywa w każdym posiłku - też to co masz

fat głownie zdrowy
zawsze miej w domu orzechy,nie ma co sie spuszczać za przeproszeniem że te są lepsze a te gorsze składowo
mógłbyś to robić jakbyś jadł orzechy i nic wiećej - a tak nie jest!

do tego jakiś olej
rybi/lniany + rzepakowy/oliwa i masz wszystkie rodzaje kwasów tłuszczowych jakie potrzebujesz

przed i po treningu głownie białko + węgle + odrobina fatu
pozostałe posiłki głownie białko + fat + węgle/odrobina węgli


Z tej wypowiedzi Solarosa warto według mnie korzystać, czyli w Twoim przypadku wszystko chyba jest gut :)

ps. początek to odpowiedź czy mała ilość tłuszczy jest ok

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-01-22 18:59:36

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3544
Panowie jak to jest zjadłem dzis 1900 kcal potrzebuje około 2300:d Jade na mecz z kolegami lepiej zostawic tyle czy zjesc kawałek pizzy?:D jakos głodny nie jestem:P narqa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Czy tylko jak ja chce wejsc na SFD pisze mi ze przerwa techniczna jest ? A na fonie dziala normalnie tak samo jak z potreningu wejde na jakis temat.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wlasnie wrocilem z badan na krew ,mocz itp. Jak babka pobierala krew to byla bardzo czarna i gesta wczesniej takiej nie mialem dlaczemu tak ? Czy to moze byc spowodowane redukcja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Po prostu stajesz się powoli murzynem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94856 Napisanych postów 364853 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670263
nalesniki z twarogiem zjedzone

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Daj spokoj ,wiercila mi ta igla jak poyebana bo krew nie leciala.. teraz nie wiem czy bicepsa zrobie bo boli :< spadam na silke !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94856 Napisanych postów 364853 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670263
krew gęsta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium