SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94852 Napisanych postów 364845 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670248
o IF jak byś komuś powiedział z 5 lat wstecz to by cię śmiechem zabił,że cię katabolizm zje i nic z tego nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Dokladnie , sam przyznam sie ze wierzylem w te brednie o katabolizmie jak nie zjem serka wiejskiego co 2-3h ale wiadomo 14-17 lat i gadka starych ludzi zrobila swoje ,teraz wszystko zmienilo swoj kierunek o 100% i mam calkiem inne podejscie do tego wszystkiego. Jak ktos teraz gada jakies brednie to ja nawet sie nie odzywam i nie proboje go przekonywac ze gada inaczej bo po co ?Niech dalej wierzy w te swoje glupoty i robi co robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
lodzianin1
o IF jak byś komuś powiedział z 5 lat wstecz to by cię śmiechem zabił,że cię katabolizm zje i nic z tego nie będzie

ja i ludzie wiekowo podobni do mnie wiedzą jak było 10 czy 15lat temu.
Ci co maja 40lat+ i ćwiczą mogą porównywać jeszcze bardziej.

A co było te 15 lat temu?
Nic nie było!
1-2gazety z USA,o internecie można było poczytać sobie jak mają za granica albo łączyć się za pomocą modemu 56 Kb/s i czekać godzinę aż otworzy się strona [czekac i płacić!].

Uczyło się od starszych kolegów którzy i tak goowno wiedzieli bo niby skąd?

Pamiętam swoje pierwsze kroki tutaj,co mi pisali ówcześni 'zieloni' czy doradcy.

Ale teraz?
Wszystko na wyciągniecie ręki,tylko trochę poszperać,poszukać a nie wierzyć naiwnie w gadki 'naszprycowanych' kolesi,czy internetowych napinaczy,pseudo dietetyków.
Ale jak się leniom nie chce 10minut poszukać czy przeczytać kilka artykułów aby ta wiedzę jednak poszerzyć, to dalej mit będzie nakręcał mit.

A tematy Łukasza,knife'a czy Tadeusza będą w większości tylko dla tych którzy i tak to już wiedzą........niestety.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-01-11 17:01:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Wiadomo teraz jest wszystko ,setki badan udowadniajacych teorie a nie to co kiedys wielkie NIC.. Tak samo trening na rzezbe to 7dni w tygodniu partia 2 razy.. a na mase to 3 razy w tygodniu partia raz w tygodniu.. zalosne jak kumpel 20 lat mi takie cos mowi ,wtedy obracam sie i kiwa glowa tylko bo nic nie zrobia juz z jego "muskiem" tym bardziej ze jego kolega 40+ lat mu tak powiedzal i wyglada dosc solidnie ale on nie pomysli ze cwiczy juz 15 lat..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94852 Napisanych postów 364845 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670248
ze wszystkim tak jest nawet z wiedzą o saa omka jest na masę a prop i wino na rzeźbę,nie zmienisz stereotypów powtarzanych jak wykładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ciekawe jak będziemy starzy i wbijemy na fora - jak kolejne pokolenie będzie pisać.

Jesteśmy wiele lat za czarnuchami - ciekawe czy 1 pokolenie coś zmieni.
Na razie nic na to nie wskazuje [my tj. stary kontynent].

Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-01-11 17:14:44

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ja mam swoje teorie ,i nikogo do niczego nie namwiam i nie chwale sie tym co robie. Robie to dla siebie i zeby mi z tym bylo dobrze .Bo najwazniejsze jest robic swoje i miec wyebane na reszte :)

Faktycznie jak bede mial 40+ i wejde tutaj co sie bedzie dzialo ,bardzo ciekawe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94852 Napisanych postów 364845 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670248
pozyjemy zobaczymy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dla mnie odpowiedzią na wszystko są ludzie z paleozoliku. Żyli wolno, nie jedli całymi dniami, żeby przejść całą dżunglę, natrudzić się przy zabiciu zwierzyny, po czym jedli wielkie ilości mięsa. I co? Mieli super sylwetki, katabolizm ich nie niszczył i jakoś problemu regularnego jedzenia co 2h nie znali.
NAJWAŻNIEJSZA sprawa, to wsłuchanie się we własny organizm. I tyle! Nie naginanie natury pod jakieś z dupy wzięte teorie... Bo niby skąd!?
Bo "grupa naukowców ze szwedzkiego National Health Eating Institute" zrobiła badania na 20 ćwiczących?
SUPER! Niech sobie robią ja wolę odpowiadać na faktyczne potrzeby mojego organizmu i ciała.
Nic bardziej prostszego, tylko trzeba to zrozumieć. I przede wszystkim chcieć to zrobić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium