SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132667

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Przyzwyczaisz się, zobaczysz. Kilka razy i będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Jak z wódką, jak z wódką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Boze ta pogoda mnie dobija ,tym bardziej ze w pracy trza yebac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Postanowiłem zajrzeć. Książki ryją mi beret pięknie. Dieta trzymana, powoli waga schodzi, ale bez szału. Miałem dodać aktywność, bo był zastój, ale doszedłem do wniosku, że tnę węgle o 50g w DNT (wychodzi teraz 300g w DT i 100 w DNT) - dziś pierwszy dzień. Trening zmieniłem na Bill Stara 5x5. Jest świetny jak dla mnie i do tego 2 pierwsze tygodnie są w miarę lekkie, co przy moim zmęczeniu nauką jest dobre. Do tego przysiad jest na każdym treningu, więc będę mógł walczyć ze swą największą bolączką. Po sesji biorę się porządnie za rozciąganie nie tylko po treningu, ale i w dni wolne od niego. Mam nadzieję, że jakoś się tam młodzież i starsza młodzież trzyma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364864 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670300
nastawiłem się i kupiłem będę testował i pił zobaczymy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Z ta yerba to różnie, jak sie trafi. Kiedys kupiłem w jakiejś herbaciarni i elegancko było, wchodziła jak zielona herbata, mozna było pic. Piłem 2 kubki dziennie. Ale jak sie doyebie 2/3 pojemnika to gorzka jak nie wiem co, ale kopa daje konkretnego. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364864 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670300
no gorzka to fakt i strasznie nie dobra

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Po metabolicznych treningach. Ze 120sek przerwy między obwodami zrobiłem 110-105sek i te parę sekund daje niesamowitą różnicę na sam koniec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
dzisiejszy zimowy wieczór spędzam na czytaniu bloga solarosa i jego artykułów, pozdro

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364864 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670300
tylko czytaj uważnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium