SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132550

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Dobrze ,ze wkońcu na jakiś sensowny temat można pogadać,ale troche został on już wyczerpany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3544
Waga jest dziwnym wyznacznikiem:D mi wszystcy daja max 85 a mam 94 i faktyczne tego nie widac wiec nie wiem czemu tyle waże:D strasznie wysoki nie jestem 187-8 :D problem u mnie dla niektórych to zaleta to miesnie ud są strasznie rozbudowane w stosunku do reszty:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
188 cm i nie jesteś wysoki ? Jestes mega wysoki.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
U mnie tak samo nogi to większość ale mowie foty nie oddają tego jak jest w realu,np. przez 2 miesiące chodziłem w szkole w bluzie (powiedzmy ,że po redu) widzieli mnie ,a teraz mówią ,ze sporo urosłem więc jednak jakaś zmiana jest ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Solaros, a na sam początek redukcji, aby nasilić efekty, nada się jakiś spalacz dla mnie ? Może nie na sam początek, ale np. gdzieś tak 4-6 tydzień. Coś sprawdzonego i działającego, żeby było warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3544
no troche tak:D kolegów mam niskich czasami aż mi głupio:D tak samo dziewczyna 160:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Spalacz na koniec/gdy jest zastój nie ma co na początkuu %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
@bereta

U wysokich ludzi ciężko jest w bb,bo trzeba sporo mięcha mieć na sobie żeby wyglądać dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Głupoty opowiadasz, gdybym mial z 10 cm wiecej wygladałbym jak chlop %) a nie 171cm.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
No karły mają lepiej :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium