SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
a ja sie przyznam, nigdy nie grałem w gothica! :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Wiesz, nie każdemu podejdzie. Ale spróbować warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Koniecznie z polskim dubbingiem, który jest świetny. Zazdroszczę ludzią, którzy jeszcze nie grali w Gothica, że mogą od początku poznawać całą grę. Ja i GE$TREe niestety tyle przyjemności nie wyciągniemy grając któryś-tam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Jak mozna nie grac w GOTHICA !?!?!?!?!!?!?!? ^^
Ja ogolnie nie gram w takie gry ,wole przez internet ale Gothic mnie po prostu za mlodu oczarowala i zostalo to do teraz ,czuje jakbym gral przez internet w ta gre taki klimat ma. Chcialbym zagrac w podobna gre ale watpie ze ktora mnie tak oczaruje jak Gothic ! ZA GOTHICA ODDAL BYM ZYCIE!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
BR10
Koniecznie z polskim dubbingiem, który jest świetny. Zazdroszczę ludzią, którzy jeszcze nie grali w Gothica, że mogą od początku poznawać całą grę. Ja i GE$TREe niestety tyle przyjemności nie wyciągniemy grając któryś-tam raz.


Nie koniecznie ,mozesz sprobowac zagrac w Gothic 1 Mroczne Tajemnice ja wlasnie gralem i powiem ci ze naprawde dobry mod i super sie gra !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Przeszedłem Mroczne Tajemnice - to chyba przez Polaków zrobiony mod? Bo miałem język polski. A tak z innej beczki - wybiera się ktoś na szkolenie z IF bądź diet niskowęglowodanowych do Warszawy w pierwszy weekend marca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Dokladnie to jest Polski mod i dlatego jestem pod wrazeniem ze tak dobry ,chociaz trzeba bylo dlugoo czekac na poprawki zeby byl taki dobry aktualnie 2,3 wersja jest super:) Ja czekam az beda w Katowicach badz gdzies na slasku to sie wybiore napewno !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
w krakowie w marcu jest szkolenie, własnie myśle nad wybraniem się! :)

btw, jaki trening na brzuch polecacie?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Choć jestem z łódzkiego, a studiuje we Wrocławiu to się wybieram do Warszawy za pożyczone pieniądze. Przy okazji odwiedzę znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
No do krakowa daleko nie ma w sumie ale tez trzeba miec na paliwo i czas a jak ktos pracuje to ciezko z czasem tez.. Chociaz urlop mozna wziasc. Musze sie powaznie nad tym zastanowic :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium