SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
A teraz siedze i przegladam gazetki z promocjami bo jutro zakupy po wyplacie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94860 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670274
wstajemy piękny dzień za oknem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
No dobra, wstaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Do pracy rodacy :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Nienawidze ku.rwa drogowki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94860 Napisanych postów 364857 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670274
nie łam przepisów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
lodzianin1 czy lamanie przepisow to jest popatrzenie na policjanta :)? Nie ,wierz mi ze nie lamie i jak dostane mandat za to ze zlamie to sie smieje z tego bo wiem ze to moja wina a jak ewidentnie za NIC TO MAM ADHD !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
dziś miał być trening cardio lecz pojechałem znajomemu pomóc w pracy, praca fizyczna przed 8 godzin więc troche się namachałem i teraz pytanie, robić dziś cardio czy olać sprawe? a może inny jakiś sposób?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Jak ci sie chce to zrob ,ale jak sie bardzo napracowales to bym odpuscil ja po pracy jak sie spocilem i duzo napracowalem to odpuszczam cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
nie tyle co sie spociłem bo na hali było zimno, ale dużo łażenia, dzwigania. Nogi w dupe wchodzą

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium