SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
co myślicie o 1-2 sesjach cardio (65-70% HR ) i jednej sesji interwałów różnego typu w tygodniu na redukcji? Wystartowałbym wtedy z 1 sesją cardio (30-45 min ) i 1 sesja interwałów w dzień bez siłowego i potem dodał jeszcze jedna sesje jak bedzie stagnacja

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1902
Ale Cie ciągnie to tych aerobów/interwałów :D

Jak interwały bedziesz robić w NT to nie ma przeszkód ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Ja na poczatku to byl max robil po treningu z 10 minut cardio a dopiero pozniej zeby nie obnizac kalori zbytnio dodawal aeroby lub hiit ,ale to tylko ja:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
wszedłem na obroty tak na prawdę od tygodnia, 2 treningi wykonane i nie chce zaczynać zbyt bardzo intensywnie :D i mam dylemat, czy 2 x cardio (65-70% HR ) w DNT czy 1 cardio 1 interwał

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14932
Życzę wszystkim odpowiednich stanów psychologicznych do budowania sylwetek marzeń!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Po prostu zeby ten 2014 byl lepszy niz 2013 i tyle:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1902
@Kulturysta to już od Cb zależy co Ci lepiej wchodzi, czy 60 minut aero czy 20 interwałów ;)

Ja zarzuciłbym 1 cardio i 1 interwał, albo 2 interwały ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Zeby nie zaklad zbednego tematu. Od jutra ruszam juz na 100% z dieta i treningami i do lutego jeszcze bedzie trwac wycinka i odzyskiwanie tego co bylo z przed swietami i zastanawiam sie nad zamiana treningu ,bo aktualnie byl to split 4 dniowy ale mysle cos nad FBW. Tyle ze FBW chce zastasowac od lutego na masie i czy jest sens teraz FBW zaczyanc czy czy ciagnac split a na FBW wejsc na masie zeby byl inny nowy bodziec ,jak myslicie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1902
Ja mam podobny dylemat, też 4-ro dniowym split był, ciągne redukcje dalej ale zarzucam FBW,na masie można go zmodyfikować, zmienić ćwiczenia i też będzie bodziec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94862 Napisanych postów 364859 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670285
jak na razie woda tylko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium