SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dziś zjedliście na śniadanie,panowie i panie? ...SPAM IF'ców

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Zrobić na czczo, czy olać ten jeden (w sumie już kolejny raz w tym tygodniu.....) raz IF i jutro wrzucić lekkie przed treningowe szamańsko? Jak byście radzili, bo sam nie wiem. ECH!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
możesz zrobić naczczo możesz olać ^^ zasady są po to żeby je łamać jednak czasem lepiej się powstrzymać i nie wpyerdalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No masz rację... Mogłem się powstrzymać, zwłaszcza że na serio nie byłem głodny. Po wyregulowaniu jedzenia z uwzględnianiem szamy przed treningiem (może troszkę pod pępkiem podlało, ale jakość treningów jest KOZACKA i mam nadzieję, że to tylko tymczasowa woda, która po prostu ze mnie zejdzie po paru dniach stosowania tej metody żywienia) jest super. Ośrodek głodu i sytości działa w końcu normalnie, a nie jak wcześniej, że się rzucałem na żarcie po treningu jak wygłodzone zwierze i mimo wrzucenia w siebie dużej porcji kcal, to nie czułem się komfortowo najedzony, a zapchany... TO BYŁ OSTATNI RAZ! I jutro chyba pójdę jednak na czczo, bo 12h post po raz drugi w przeciągu dwóch dni nie ma prawa bycia. Stanowczo zbyt często ma to miejsce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
czas na kawkę i potem na yerbe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Dzisiaj do kawy dodałem Chili(pieprz Cayenne) Kamis nieźle pali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
jeden ze składników termogeników jest pieprz kajeński,pobudza termogeneze do tego herbata zielona,kawa i masz termogenik

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
taką kawę pije od 3 tygodni + cynamon i imbir.
Pasowało by jeszcze do tego kupić żeń-szeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9988 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
dzień bez kawy to dzień stracony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94867 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
w jakich proporcjach dodajesz te dodatki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
dość spory czubek łyżeczki.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cheat day

Następny temat

Prosba o pomoc, nie mylic z krytyka:P

WHEY premium