SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
NOO, siedzisz 8h przed kompem, czsaami krócej.. a w domu też nic nie robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to u mnie tez wczoraj po pracy lecialam z dzieckiem do pedagoga potem do domu przygotowac obiad i z dziekiem na capoeire a z psem do weta, po powrocie do domu poszlam pocwiczyc i skonczylam 20:20 a dzieci bez kolacji, corka poprosila o pomoc przy ang to ja odeslal, w domu syf, bo nic nie sprzatniete w kuchni, stos butelek sloikow do wyniiesienia do garazu a ten sobie w tym czasie ustawial tableta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
"kazdy ma swoje priorytety" jak to śpiewał Magik i ferajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no i zaczelam robic kolacje syna przepytywac z angola, zbierac te butle w reklamowke trzaskajac niemilosiernie z nerwow i ogarniac pokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
nie nawidzę zmywać

oo słonko wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ale wnerwia mnie ze nigdy nie ogarnie pokoju, ja wiem ze to nie ona balagani ale wiekszosc bambetli jest dzieci i ja jakos moge to pozbierac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
trzaskanie nic daje...oni nie rozumieją trzaskania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
wiadomo mamy czas na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
tja.. ja wracam wczoraj po pracy, a mój do mnie: mogłabyś mi wyprać mundur? siępytam: czemu pralki nie włączyłeś, jak była tańsza taryfa?
- nie zdążyłem
6h w pracy siedziałam... nie zdążył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
kessik ja wyznaję zasadę, że skoro oboje pracujemy (podobną ilość godzin, praca równie męcząca), nie mamy domu z ogrodem, którym zajmowałby się mój facet (nie wiem jakieś koszenie trawy, palenie w piecu itd.) to sorry, ale obowiązki inne dzielimy na pół. Wprowadzałam tą zasadę w bólach i dalej czasami mój tż robi coś tak, że ja szewskiej pasji dostaję (włożenie garów do zmywarki tak, że ja bym tam wcisnęła jeszcze raz tyle to norma), ale zaciskam zęby, a wręcz chłopa czasami pochwalę, że coś zrobił. Nigdy mi się nie udało i nie uda uzyskać, żeby to było w miarę po pół, bo mój facet jest wychowany w domu, gdzie kobieta zachrzania za wszystkich i wokół wszystkich, ale nie wyobrażam sobie, żeby mi nie wstawił prania, ugotował raz na czas obiadu czy nie posprzątał.Owszem musiałam go tego wszystkiego nauczyć (nie umiał obsługiwać pralki), ale bez tego to ja bym nic innego nie mogła robić tylko po pracy musiałabym dom ogarniać non stop. A teściową za takie wychowanie syna to powiesiła.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium