SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Kessik, 4,5. Przez pierwszy rok byłam z nią zrośnięta, kolejny miałam depresje, trzeci też do bani i dopiero teraz jakoś czuję, że znowu jestem odrębną jednostką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
preria
i wiecie,usiasc wymyslic miske i ja ugotowac to 22 i co potem?tylko spac
ALE NIE TRENUJESZ 7X/TYDZ


no nie co 2 dzien bo w pozostale mam te 3 godz na nauke zamist na trening z dojazdem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja tez mam 2 dzieci, ktore maja 4x w tygodniu dodatkowe zajecia, potem trzeba ogarnac zadanie , tylko dzieki temu ze mam silke pod nosem to na nia chodze, wczesniej cwiczylam w domu bo nie wyrobilabym sie czasowo z zadnym treniengiem wyjazdowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dlatego dobrze jest mieć kartę multisport, żeby wchodzić na większośc siłowni w kraju na jedną kartę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
my na drugie sie zdecydowałiśmy własnie w takim czasie bo pomyśleliśmy ze potem to za duża różnica wieku będzie i dodatkowy bodziec - przez 2 lata nie będe w mojej byłej pracy znienawidzonej do granic możliwości albo i bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuuu a jeszcze z dwa razy w tyg do pierdonki czeba jechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Dobra, dobra. Może i się da itd. ale przecież odpoczynek, regeneracja też są bardzo ważne. Moim zdaniem lepiej powoli i mniej niż cisnąć ponad siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Kessik, pewnie to egoistyczne, ale teraz nie czuje sie gotowa. Mam w koncu czas dla siebie, czuje sie dobrze w swojej skorze. Nie chce znowu byc wielorybem i miec depresji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Kleine, na wszystko jest czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Myślę tez , że wiele zalezy od osobowości . Sa osoby pełne energii, którym się chce żyć .... sa takie , które byle czym się demotywują i nic się nie chce. Ja się dzwignąć do życia od 3 lat jakoś nie mogę...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium