SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
To samo można powiedzieć jak się ma dwa koty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja mam 2 i starsza ma jeszcze dodatkowe zajęcia 4xtydzień i też mąż jest albo późnym wieczorem albo na weekend czasem nie wyrabiam ale się staram coś robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak,czasem nie mam sily i czasu na zabawe z kotem a co dopiero z mezem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Dlatego ja sie stresuje jak mysle o drugim dziecku, bo w sumie dopiero teraz odzylam i jako tako mam czas dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i wiecie,usiasc wymyslic miske i ja ugotowac to 22 i co potem?tylko spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
kleine-hexe
Dlatego ja sie stresuje jak mysle o drugim dziecku, bo w sumie dopiero teraz odzylam i jako tako mam czas dla siebie

a ile ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
wiem Markoto, wiem... ale widzisz, czasami sport to raptem 45 min... więc można wydzielić ten czas dla siebie.. weź np Megan.. też wygląda bombowo po dwójce dzieci
Pusz ale tu sporo ma do gadania genetyka, megan dobrze wygladala zanim zaczela cwiczyc a ja nie wygladam dobrze nawet cwiczac , jedne sa szczuple i niewiele robiac wygladaja dobrze i inne cale zycie sie beda meczyc a i tak nigdy nie beda wygladac jak te pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
za krótka, żeby się wyrabiać muszę wstawać o 5 - nienawidzę tego, ale innej rady nie ma niż siłownia przed pracą. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
preria
i wiecie,usiasc wymyslic miske i ja ugotowac to 22 i co potem?tylko spac
ALE NIE TRENUJESZ 7X/TYDZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ja dzieci nie mam, ale w styczniu trafiła mi się prawie miesięczna podróż służbowa. 4 tygodnie mieszkania w hotelach, bez dostępu do siłowni, kuchnii i nieregularne godziny pracy.

Różnie to bywa z tym czasem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium