SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
robie takie kluseczki młodym (choć sama też uwielbiam) z serka homo+jajko+mąka gotowane na wodzie pyyycha - smak dzieciństwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
lubiekaszke
Ja będę płakać w Wielkanoc na widok mazurka

Kaszko, postanowienie? może dla spokoju głowy kawałek mogłabyś zjeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ostatnio byl taki program gdzie laska sie odchudzala na koktajlach gotowych , robili skan ciala i wyszlo ze schudla 3kg z tego 1kg tluszcz 1,5kg miesni reszta to woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Kaszka to zrób takiego na spodzie z jaglanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
nie wszystkie fitoestrogeny sa zle np resweratol ze skorek winogron (i w winsku) ma dzialanie anty-nowotworowe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ja nie widziałam powiązania moich zaburzeń odżywiania z innymi wydarzeniami w moim życiu, a tu się okazało, że powiązania są i to spore, aż uwierzyć nie mogłam. Z tym, że jak nie widzisz markoto potrzeby wybrania się, to raczej nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna taka drobna klatka,ja zawsze bylam jak enedroska plywaczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
oo z jaglanki to jest pyszny jabłecznik by Malinowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w swieta bede jesc kielbase i jajka:D bo jade do wlasnych rodzicow wiec luz,nawet se chlep Het upieke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
Markoto, dlaczego tak mówsz?
u mnie to jest tak ze trzymam sie diety potem napad kompulsywny na wszystko co slodkie i znow powrot do diety, ale nie wiem co jest impulsem do tego napadu, raczej nie mam specjalnych powodow , ale te slodycze mnie przesladuja cale zycie, najgorsze ze u nas zawsze szafka slodyczy bo dzieci dostaja na kazda okazje a ja tylko chowam do szafki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium