SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Hetavel
zazdroszczę miłego towarzystwa :)
U mnie to zawsze same gbury i oprychy. Strach się w ich stronę spojrzeć czasem. Dzisiaj jeden jegomość tak dawał kiełbasą, że uciekałam przed nim po całej sali. Może testował przed treningiem wędliny na Święta….


Może to dobry posiłek przedtreningowy, taka kiełbacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Kessik, oj tak, podawacz sztangi jest na wagę złota.

Hetavel, bardzo ładne plecki. Zazdroszczę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ehh ide jeść bo jeszcze kolacja została a owsianka sie nie najadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ja z kolei dzis na zmiane robilam RDL z kolesiem, ktory robil kaptiry.. nalozylam 55kg i robilim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
ale co ja widziałam na siłce ostatnio, przyszła blondyna w różowych legginsach i robiła trening brzucha 40 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
carrramba
Hetavel
zazdroszczę miłego towarzystwa :)
U mnie to zawsze same gbury i oprychy. Strach się w ich stronę spojrzeć czasem. Dzisiaj jeden jegomość tak dawał kiełbasą, że uciekałam przed nim po całej sali. Może testował przed treningiem wędliny na Święta….


Może to dobry posiłek przedtreningowy, taka kiełbacha
na pewno nie... u nas na silce chyba ktos taki posilek stosowal, ale szybko mu wyszedl i to nie bokiem nie zdazyl dobiec z pod prusznica do toalety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
PUSHhard
carrramba
Hetavel
zazdroszczę miłego towarzystwa :)
U mnie to zawsze same gbury i oprychy. Strach się w ich stronę spojrzeć czasem. Dzisiaj jeden jegomość tak dawał kiełbasą, że uciekałam przed nim po całej sali. Może testował przed treningiem wędliny na Święta….


Może to dobry posiłek przedtreningowy, taka kiełbacha
na pewno nie... u nas na silce chyba ktos taki posilek stosowal, ale szybko mu wyszedl i to nie bokiem nie zdazyl dobiec z pod prusznica do toalety...


ludzie to normalnie nie myślą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
hejka co tam slychac :) znowu musz nadrabiac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Carramba, dzis przyszla dziewczyna, co robila 3x przysiad z hantlamy 1kg, bulgara na bosu x3 i poszla na bieznie a inna robila RDL rowniez z hantlamy 1kg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium