SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra14
PUSH to po co ich uświadamiasz? Tak szczerze to ja bym im po takiej akcji powiedziała, że mnie wiecznie krytykują, że od dawna czuję że wsdług nich wszystko robię źle i skoro ma być tak dalej to nie będę się z nimi dzieliła planami itp.
wiesz, chce, by wiedzieli, co mam zamiar zrobić, by doradzili.. tzn, zawsze się łudzę, że doradzą 5-) a wychodzi, jak zawsze.. chciałabym, byśmy żyli, jak inne rodziny w zgodzie, byśmy spędzali ze sobą węcej czasu... naiwna jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Push ile ja się nasłuchałm od rodziców jak łóżko piętrowe dziewczyną kupiliśmy omg no same na żle i niemądrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Moja teściowa się przestała w życie nam wcinać jak jej dostęp do naszego życia został na jakiś cxas bardzo mocno zredukowany. Miała wytłumaczone dlaczego nie dzwonimy tak często i dlaczeo jej nie opowiadamy co i jak u nas. Poskutkowało.

Push - nie da się wszystkich uszczęśliwić i nie można mieć wszystkiego, a od ludzi którzy podkopują nam wiarę w siebie i samoocenę należy się izolować, nawet jeżeli to są rodzice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
mi rodzice dużo pomogli po rozwodzie, więc czujęsie zobligowana do takiego zachowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kessik
Push ile ja się nasłuchałm od rodziców jak łóżko piętrowe dziewczyną kupiliśmy omg no same na żle i niemądrze
o toto , też chcę z antresolą bo to sporo miejsca zaoszczędza.. "bo spadnie, bo się uderzy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
PUSHhard
kessik
Push ile ja się nasłuchałm od rodziców jak łóżko piętrowe dziewczyną kupiliśmy omg no same na żle i niemądrze
o toto , też chcę z antresolą bo to sporo miejsca zaoszczędza.. "bo spadnie, bo się uderzy"


umh no a jak przyszli jak już było to udawali że go nie widzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
a do tego dochodzi słąby stan zdrowia mojego ojca.. choć on, to jest bardziej przychylny, niż moja matka.. najgorsze jest to, że ona czasami zachwouje sięjak marionetka wręku mojej matki... sam se nawet bokserek nie kupi, ale mi wytyka, że dziecko źle ubrałam (bo mu matka tak do ucha szepnęła)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ja to chyba jestem wredna, bo jak mi teściowa robiła takie akcje (np. pies to jest błąd, po co on wam, to tylko kłopot, po co się wyprowadzacie na Kurdwanów, przecież są lepsze dzielnice w Krakowie) to albo się rozłączałam o ile to było przez telefon. Albo mówiłam, że decyzja już podjęta i kończyłam rozmowę lub wychodziłam z pokoju. Raz ją nawet od nas z mieszkania wyprosiliśmy jak nam komentowała dość ważną dla nas życiową kwestię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no spoko, czyli twoja teściow ma rozum po prostu.. mojamatka sie obraża i wytyka za każdym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Cześc Laski, mialam robić porządni w szafie, ale nie mam weny totalnie, zrobię sobie stópki

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium