SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
tylko szybko, bo ja za godzinę wychodzę, a potem armagedon w pracy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Het, Hashimoto w tym przeszkadza czy jeszcze coś innego?
Czyli artystką jesteś. Jeszcze trochę faktów i moja ciekawość odnośnie tego co robisz będzie zaspokojona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj ter pracuje w fiormie renowujacej kamienice.................
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Emerytura na żądanie, wysokość pensji minimalnej uzależniona od regionu, pełna jawność wynagrodzeń w budżetówce oraz umowa-zlecenie zamiast etatu - to nas czeka za kilka lat?

a na gazecie takie nagłówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
het, paczac po twoich fotach zarcia, to mozna sie tylko domyslac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
bleh Iskra tez mam armagedon w pracy. i w swieta bede pracowac :/ ale jeszcze 15 dni do urlopu to wytrzymam jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
lubiekaszke
Het, Hashimoto w tym przeszkadza czy jeszcze coś innego?
Czyli artystką jesteś. Jeszcze trochę faktów i moja ciekawość odnośnie tego co robisz będzie zaspokojona.


Nie tylko Hashi, ale od dziecka jestem dość wrażliwa na chemię, zapachy, różne środki. Mam taką tendencję do duszności i skórę wrażliwą fest, oczy czerwone i łzawiące od byle czego. Musiałam się obejść smakiem.
Tak, wykształcona artystycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Madzianna87
bleh Iskra tez mam armagedon w pracy. i w swieta bede pracowac :/ ale jeszcze 15 dni do urlopu to wytrzymam jakos


Lipa, bo przecież powinnaś już w piątek mieć wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Madzianna współczuję - ja np. w zeszłym roku nie byłam na urlopie wypoczynkowym (jakieś tam dni pojedyncze, ale o całych dwóch tygodniach nie było mowy). Teraz widzę, że to się odbija u mnie, bo jestem przemęczona pracą. Mam nadzieję, ze uda mi się załatwić wolne na piątek - oby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ja w poniedzialek wielkanocny tez pracuje w pitek oczywiscie tez
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium