SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82946

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
mi się jeszcze po 7 latach zachciewa i to często, mojemu też ;) zdarza mi się przez to spóźnić na siłownię :) ale i tak mam nadzieję, że może po odstawieniu tabsów mi wzrośnie jeszcze chęć :D Tak serio to na pewno będzie jeszcze częściej jak w końcu sami zamieszkamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jak to facet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Iskra, zazdroszczę. Odstawiłam piguły z nadzieją, że będzie mi się bardziej chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra14
ak serio to na pewno będzie jeszcze częściej jak w końcu sami zamieszkamy
ehe jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Iskra ze nie miszkacie razem to wiele tłumaczy...jakbys moje bąki musiała wąchcac to tez by ci sie chciało,hahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
My mieszkamy razem w sensie jako para, ale mamy współlokatorów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Chodziło mi o to, że będziemy mieszkać tylko we dwójkę :D na razie mam za ścianą siostrę i jej chłopaka i mnie to czasami nie nastraja romantycznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
jeszcze mniej romantycznie jest jak sie pracuje na zmiany,wraca wieczorem i....zmywarke trza uruchomic :czytał własne łapy,lekcje sprawdzic małemu,ogarnąć gary (pojemniki) na jutro i ukąpać sie...a ten mówi czekałem,az usnałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Hah. Pamiętam jak mieszkalliśmy w mieszkaniu z jeszcze jedną parą i singielka. Singielka miała pokój środkowy i czasem się wkurzała, że w z dwóch stron ją dochodziły odgłosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ilomi fakt - zmywarka tez u nas czasami rozwala system, szczególnie jak wracam, facet jest wcześniej i miał wyciągnąć gary, a tego nie zrobił :D wtedy jest antykoncepcja na focha :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium