SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82467

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
markoto
AMiU
nie mówcie nic o kasie... ja tylko odbieram telefony- zapłacimy po świętach bla bla... a ja do tego czasu chyba zęby w ścianę! uroku własnej firmy ....
tez mam to samo i wcale nie mam wlasnej firmy :D


miałam tak ale kredyt-koszmar został spłacony i od stycznia zaczełam żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
ja chyba musze wziac jakis kredyt bo zaległosci do spłaty się robią.... mam wrazenie, ze do mnie wszyscy płacą na szarym końcu... ja nie cierpie mieć długów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bo zarobki trochę nieeuropejskie u nas.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
trochę;) ... az mnie głowa rozbolała jak zobaczyłam listę faktur do zapłaty....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
jak nie kradniesz i nie kombinujesz , to chyba niczego się w tym popieprzonym kraju nie doczekasz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
AMiU
nie mówcie nic o kasie... ja tylko odbieram telefony- zapłacimy po świętach bla bla... a ja do tego czasu chyba zęby w ścianę! uroku własnej firmy ....


Amiu - przybijam piątkę i łączę się w bólu :) Dobrze, że mój mężczyzna na etat robi, bo by Świąt nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Het, a ty jestes na wysokim zusie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
dziewczyny macie firmy usługowe? Siostra mojego faceta ma biuro projektowe i tam są jaja jak berety. Ogólnie u nas wszystko co jest najpierw zrobione, a później ma być zapłacone jest traktowane jakby tego płacić nie było trzeba :/:/ u nas to chyba tylko handel na zasadzie zapłać a dostaniesz :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
milutko:) ja po 2 latach juz 3 raz firme zamykam haha , otworze teraz chyba na teścia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium