SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jeszcze nie zauwazylam efektow odstawienie nabialu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale Obli kazala wiec nie jem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Martucca pisała: "Jak już wspomniano, mleko jest źródłem estrogenów, przede wszystkim dlatego, że uzyskiwane jest od krów ciężarnych w okresie laktacji. Pewne badanie naukowe wykazało, że niektóre osoby przyjmują wraz z nabiałem 370ng estrogenów dziennie, podczas, gdy pewna popularna pigułka antykoncepcyjna Diane-35 zawiera ich 0.035mg, czyli "tylko" 1000x więcej. Oczywistym jest, że takie coś nie pozostanie bez wpływu na gospodarkę hormonalną kobiety. Skutki nadkonsupcji jogurtów i twarogów widzimy u pań na diecie Dukana - zaburzenia cyklu miesiączkowego są często spotykane."

żródło: http://potreningu.pl/articles/1080/jak-to-jest-z-tym-mlekiem 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Kleine- wcześniej sie spinalam z tym nabialem i unikalam ale nie widzialam różnicy. W sumie nie jem dużo, kilka kropel mleka do kawy, do lodów bananowych czy owsianki 50-100g jogurtu swojego. Staram sie do tych 150g dziennie lub mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Kleine- dzięki, pewnie tak jest niestety z tymi krowami. Mam rodzinę na kaszubach oni maja krowy których mleko kupuje Nestle. Musiałabym sie popytać jak to wygląda u nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
AtraM, u mnie to samo wyszło. Mleka nie lubię, jogurtów od dawna nie jem, czasem twaróg na kolację, ale w sumie już nie pamiętam, kiedy ostatnio jadłam.
Po mleku boli mnie brzuch i mam wzdęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
O widzisz, jak są jakieś problemy to jasne,z e trzeba szukać i eliminować. Ja mam chyba pancerny żoładek, mało co mi szkodzi i nie licząc 2 jelitówek nie miałam nigdy sensacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
atra to chodzi o nabiał sklepowy bo ma dużą dawkę hormonów, bo krowy są sztucznie utrzymywane w stanie "dawania mleka" - jak odkopię mądrzejszą wypowiedź Marty na ten temat to wklepię. Wiejski nabiał, prawdziwy jak najbardziej można jeść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
POZA TYM PYTANIE : jaki nabiał? bo czaję ten prawdziwy, na prawdziwym krowim mleku... bo to, co w sklepie, to wiecie...
ja też w sumie 150 g do kawy, trochę jogurtu do owsianki... czasami mam dni nabiałowe, jak na mięcho nie mogę patrzeć.. poza tym... do mięsa też pełno świństwa dodają, wię skąd mamy pewność, że to wszystko z nabiału?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
U mnie jelita się buntują właśnie przy nabiale i pszennym pieczywie. Dosłownie czuję, jak mnie oblepia i zalega.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium