SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja tez zostawiam dzieci, moje juz w miare duze sa ale i tak jak corka wraca pozniej ze szkoly to ja musze w domu czekac az mi syna ze szkoly przywioza wiec tez silke musze ustawiac pod katem tych wszytskich kombinacji, jak mi wypadnie w jakis dzien to nie mam kiedy nadrobic no chyba ze w sobote rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
u mnie jeszcze jakaś choroba wyjdzie (u mnie albo mojego faceta) i tylko adopcja. Na szczęście oboje się zgadzamy, że na dzieci zdecydowanie nie pora i nie chcemy ich mieć w ciągu najbliższych kilku lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Ja w pierwszej leżałam od 5 miesiąca i miałam depresje od 2 w drugiej było lepiej ale zagrożona była do 3 miesiąca potem już jakoś jakoś ale bałąm się każdej wizyty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Poronienia to niestety rzecz naturalna i częstsza niż by się chciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
spadam do skarbówki bleee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Close, ale stracić dziecko, którego ruchy już czujesz to masakra :(

Kessik, moja mama ze mną od początku leżała i miałam szew na szyjce. Ja jechałam na Fenoterolu z minimalną szyjką. To była jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Moja mama straciła dziecko w 8 miesiącu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moja znajoma w dniu porodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Moje pierwsze też niestety nie jest z nami :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium