SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82533

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ja nie wyobrażam sobie przy moim trybie pracy i mojego faceta posiadania dziecka. Jest do dla mnie póki co niepojęte skąd wy macie czas na wychowywanie dzieci :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Hexe - przybij piątkę!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze czeba ogarnac a to pranko a to prasowanko,sprzatanko,no coz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
AMiU, tak właśnie mam :( Ciężko wszystko przeżywam, zagrożoną ciążę, poród, ostawienie Buby, potem pójscie do pracy, bycie torbą rozlazłą. Straszne to było. Dobrze, że się jakoś pozbierałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
utwierdzam się w przekonaniu, że dzieci nie są dla mnie na razie :) a rodziców ogarniających wszystko przy dzieciach i mających czas dla siebie na wzajem i osobno podziwiam :)

Kurde u mnie by jeszcze to wszystko jakoś szło, gdyby nie ta ciągła przemożna chęć spania. Endo kazała więcej spać, ale już nie mam kiedy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Kleine i dobrze że się dobrze czujesz przecież nic na siłe i nikt nie wymaga być miała gromadkę dzieci. Jak mała ma te 4 lata to już naprawde można odetchnąć... bo już coraz więcej sama może. Ja teraz zaczełam moje 2 same zostawiać na 30 minut 1,5 godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja nie planuję, bo jestem słaba psychicznie i wiem, że jakbym nie mogła zajść (co jest wielce prawdopodobne) albo bym poroniła to bym się mega załamała. Dlatego sama siebie okłamuje, że nie chcę dzieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Kessik, ale docelowo chciałabym mieć dwójkę.

Kaszka, też się boję, bo od czwartego miesiąca leżałam i drżałam przed każdą wizytę. Tym bardziej, że koleżanka, która była równo ze mną w ciąży straciła dziecko w 20 tc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
No... nadrobiłam Dziecka z basena przywiosłam, odstawiłam do szkoly, kawa na stół. Ja mam 5 kotów i 2 dzieci do obróbki i męża który ciagle w pracy w domowe sprawy się nie włącza. Cwicze w domu ale i tak musze mieć na to ok 2.5h Rozstawić sprzęta, rozgrzewka, trening, rozciąganie, sprzątanie. Oprócz tego to ciągle przy garach stoje, dużo sama robie, nie lubie gotowców a to niestety masę czasy zabiera. Jak jeszcze sesje wpadają i musze przed kompem pracować to ogólnie masakra, niedosypiam i takie tam. Ale generalnie dużo energii mi dodają treningi, lepiej się czuję :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium