SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Set - moim zdaniem dobrze byłoby znaleźć jakiegoś ogarniętego endo i się do niego udać. Nie zawsze wyniki krwi pokazują problemy hormonalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprobuj moze odstawic nabial i glutex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
U endo byłam dwóch i każdy ma w d***e . Tabsy przypisywali tak jak ginekolog. Węgle staram sie rozkładac równo,a nabiału i tak jem o wiele mniej.

Ojjj h**j z tym. Nie chce mi się już nawet o tym myśleć. Ide trening zrobić bo mnie wk*** roznosi

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co pacze to niezbyt masz po rowno:/ a mysle ze nabial i gluten spokojnie mozna wypierdzielic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Preria kiedy sie czuje jak dzisiaj czyli dętka to piję, jeszcze sobie szałwii zaparzę bo gardło zawalone.

Sett kurcze nie wiem, moze to jak z ciążą, po prostu trochę odpuść, nie analizuj tak wszystkiego, nie stresuj się i pójdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Atra,to daj przepis na to smaczniejsze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Set - endo Ci zapisywali tabletki anty? To jakieś kozie trąby, a nie endo :) W takim razie jeżeli nie chcesz teraz szukać i drążyć tematu medyczną drogą, to odpuść i się wyluzuj. Głowa też robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Dziewczyny powiedzcie mi co tak konkretnie z tym nabiałem jest? Wiem, ze sklepowy nie halo, wiem też, że stany zapalne w organizmie moze powodować, że nie wskazany przy autoimmunologicznych chorobach. Z drugiej jednak strony są badania które mówią, ze pomagają przy pozbywaniu się tłuszczu ze względu na wapń zawarty.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium