SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ja też bym usunęła, jeżeli wada byłaby ciężka - przynajmniej takie mam zdanie w tej chwili. Push - wiadomo, że nie wszystko i nie zawsze da się wykryć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Jakbym miała ciężko uszkodzony płod to tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mojej znajmoej dziecko bylo zdrowe a urodzilo sie warzywem i zyje juz 8 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
wszystko się może zdarzyć, wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Mojej Sis synek prawie umarł po szczepieniu i do dziś są z nim problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
closetmonster
Jakbym miała ciężko uszkodzony płod to tak.
ALE CHYBA NIE MOŻNA SE Ot tak iść na prenatalne.. bo jeżeli krew u obojga jest ok , wyniki ok, to lekarze niechętnie wysyłają na takie badanie.. potem robi sięte połówkowe, by wykryć, czy wszystko jest odpowiednio rozwinięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Wiem, że są różne rodzaje badań prenatalnych i dlatego byłam ciekawa jakie są dostępne jako "profilaktyka" gdy nie ma podejrzeń wad płodu.

Naoglądałam się trochę noworodków w formalnie z wadami i dlatego mnie interesuje prewencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
PUSH u nas nie będzie problemu z takimi rzeczami, bo chrzestny mojego fceta ma prywatny szpital i jest ginem - ma to swoje plusy czasami, choć raczej na co dzień nie korzystam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Chyab tylko badanie krwi i pomiary na usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kleine-hexe
Mojej Sis synek prawie umarł po szczepieniu i do dziś są z nim problemy

Moja 3 letnia siostra dostałam cukrzycę po szczepieniu.
Brat chłopa po śmierci syna nie szczepi swoich dzieci i są zdrowe. W ogóle nie mają grypy tylko jak już lekkie przeziębienie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium