SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347
Witam Was serdecznie. Swoją przygodę z siłownią zaczęłam ok. 2 tyg. temu. Od 11.03.2015 trzymam dietę i od tego czasu regularnie chodzę na siłownie ok 4 razy w tyg. Ćwiczę głównie na bieżni, rowerku ale także siłowo, z naciskiem na ręce i klatkę piersiową bo te partie są u mnie najsłabsze i tam gromadzi mi się najwięcej tłuszczu. Udało mi się już zgubić 2 kg.

Przechodząc do sedna, pracuje średnio 5 czasem 6 razy w tygodniu w różnych godzinach, raz mam na popołudnie np. 13.30 a czasem na 9, jest to galeria handlowa. Średnio spędzam w pracy ok. 8h, choć czasem bywa że 9 a nawet 10h. Jest to praca stojąca. Jako, że moje ciało nie jest jeszcze przyzwyczajone do wysiłku i zmęczenia treningowego, to na siłownie zazwyczaj chodzę w wolne dni. Chciałabym chodzić przed pracą ale jak sobie pomyślę że po ciężkim treningu miałabym jechać do pracy na 8,9 h i stać tyle godzin to zaczynam wątpić. Zazwyczaj po treningu gdy mam wolne przez najbliższe 2h dochodzę do siebie, nie dam rady wstać z fotela, czuje zakwasy itd. Po pracy chodzenie też jest dosyć ciężkie bo strasznie bolą mnie nogi po tylu godzinach, więc mój trening po pracy nie byłoby tak efektywny jakbym chciała. Macie jakieś rady jak to rozplanować, jak nie czuć bólu, zmęczenia? Może są tu osoby które ćwiczą intensywnie oraz maja prace stojącą?

Z góry dziękuje za rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347
PS. Mam 23 lata, ważę 55 kg przy 163 cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Wypełnij ankietę - masz ją w tematach podwieszonych.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347
ANKIETA

***DANE PODSTAWOWE***

NICK: monikaemm
WIEK: 23
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: ok. 2 tygodni

***PARAMTERY OBWODÓW***

WAGA CIAŁA: 55
WZROST: 163
OBWÓD RAMIENIA: 27,5
OBWÓD ŁYDKI: 34
OBWÓD UDA: 51,5
OBWÓD BIODER: 95
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 80
OBWÓD TALI 72
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 86

***CEL***
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
- szczupła wysportowana sylwetka

***STAN ZDROWIA****

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIĄCZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

***PYTANIA DODATKOWE***

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:
- od czasu do czasu "Apetyt Stop"
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
- krótkie diety ograniczające słodycze i węglowodany, nie dłużej niż 1 miesiąc

***DIETA***
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE?
- ograniczenie węglowodanów, zdrowa żywność, regularne posiłki, jedzenie niskokalorycznych produktów.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
- chudnę

***SPRZĘT***

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Rozpisz trening, wrzuć zrzuty Twojej diety. Wtedy będzie można coś poradzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do "normalności"

Następny temat

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

WHEY premium