SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja od czwartku nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
no ja mam nienormowany czas pracy jak trzeba cos zrobic to trzeba siedziec i juz :/ ale za to dni urlopu potem tez mi nikt nie wylicza. cos za cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Het, czyli pewnie fotografia
Fajnie.
Jesteś po szkole plastycznej? ASP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Ale troche mi przykro ze do domu nie pojade, ostatnio sie widzialam z mama na Wigilie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
mi szef kiedyś powiedział, że oczekuje ode mnie 10h pracy dziennie, a ja normalnie na etacie jestem zatrudniona, do tego zajmuje się bhp :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
podziwiam wszystkich co maja jakis talent artysztyczny- moj sie ogranicza do wlazl kotek na plotek na flecie jesli chodzi o muzyke i ludzika z patyczkow jesli chodzi o rysowanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
lubiekaszke
Het, czyli pewnie fotografia
Fajnie.
Jesteś po szkole plastycznej? ASP?


E nie, fotografia to taka zajawka, którą mi ojciec od dziecka wpajał Już teraz mało zdjęć robię.
Jestem po plastycznej szkole, z ASP zrezygnowałam na rzecz "bardziej życiowego" kierunku (co okazało się wcale nie bardziej życiowe). Aktualnie robię jako grafik głównie ale też projektant różnych bardziej użytkowych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Madzianna87
Ale troche mi przykro ze do domu nie pojade, ostatnio sie widzialam z mama na Wigilie :/


ja wielkanoc to sama przesiedzę, ugotuje sobie kilka jajek i tyle będzie z tradycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ja jako inżynier nie mam zmysłu artystycznego :D do mnie mówi symetria, kąty proste i okręgi :D chociaż ponoć gust mam nie najgorszy, ale o gustach się nie dyskutuje :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium