SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
widzę u większości pomiary optymistycznie, czyli tak jak u mnie (jeszcze nie wrzuciłam, jakieś tam minusy są, ale to dalej krąży wokół błędów pomiarowych)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
preria
kessik
krowa zaczyna dawać mleko jak jest cielna a potem to cały czas je produkuje jakoś tylko że normalnie to kilka miesięcy w roku musi odpocząć od produkcji mleka. Sluchajcie przecież kobieta jak ma dziecko to też produkuje mleko i jak karmi/ściąga mleko regularnie to ma tego mleka i z 2-3 lata tak samo z krowa


zeby krowa miala mleko jest kilka razy w roku zapylana i po prau latach na ubj bo sie nie nadaje do niczego



miałam na myśli to że jak ma cielaka to mam mleko, a jak odstawisz cielaka i ją regularnie doisz to to mleko ciągle ma do pewnego momentu i potem musi mnieć (powinna mieć) odpoczynek i cykl powtarzamy tu mam na myśli normalne warunki a nie mleczną farme a tu macie jak krowa produkuje mleko
http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/opinie/20140624/gawlik-skad-sie-bierze-mleko 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
lubiekaszke
Jedzonko. Już w ten weekend niezliczona ilość jajek

jakbyś napisała, że "kosmiczną" ilosć, to bym odpisała, że pewnie i pierdy z kosmosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzuch mogę spiąć, z udem ciężko będzie :D A jajka mi się skończyły do tego. Dzisiaj omlet na jednym jaju. bida.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Nie mam pierdów po jajkach. Ale po zjedzeniu 30szt w ciągu dnia (dopuszczam taką ilość ) to mogę wybuchnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dupke spinam i juz jest 1 cm mniej:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
ale moj chlop zarcie nam zrobil na dzis o matko- policzki wolowe w korzennej przyprawie z piwem i miodem... troszke niedozwolone ale coz poswiece sie :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Policzki wołowe. Co za obleśna nazwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jerzu,twarz wolu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium