SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82359

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
udaja ze nie widza o co chodzi chyba ze im sie powie wtedy juz sie nie moga migac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
mój tez głupa udaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Teraz by się night przydał do konfrontacji :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
ale nas wzieło na żale....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
mnie rodzice troche do pomocy im zdemotywowali za małego, bo wszystko robiłam źle.. za każdym razem... to już enty raz nie wychylałam do pomagania, bo jak mam zrobić źle... to po co...
1szy raz smażyłam schabowe i przyznaję... spaliłam.. matki nie było, z ojcem tylko byłam przez jakiś czas.. i co.. wygarnła, że taka podeszwa.. to siędziecko do gotowania zniechęciło.. jak na urodziny swoje zrobiłam ciacho rafello i cośjeszcze, to nie uwierzyli mi, że sama je zrobiła, ino, że kupne.. i że ogólnie nie jest ze mnie gospodyni (bo ex męzowi kanapek do pracy nie robiłam ) to słyszę regularnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
to sie wtedy faktycznie nie chce....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój tata też dobrze gotował. Najlepiej. I potrafił ugotować super danie z niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
ja od teściowej zawsze słyszę, że ona to swojemu synkowi to 13 lat codziennie kanapki do szkoły robiła (mężowi do pracy robi do tej pory). Ja też robię, ale jak sobie mój zapomni chleba kupić czy innych składników to idzie do pracy bez. Dla mojej teściowej to jest nie do pojęcia, dlaczego ja wiedząc, że on tego nie kupił nie poleciałam do sklepu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja pieke to nie mam wymowki braku chleba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
tja, u mnie to samo, żeby chłop sam se kanapki do pracy robić musiał??? a co on upośledzony? a czy ja nie pracuję i dziecka nie obrabiam?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium