SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82334

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja teraz jak mam suszarke to nie prasuje, i maz sie smial ostatnio ze wczoraj dal koszulke do prania a dzis jest na polce i nie ma w ogole rotacji koszulek bo bierze z gory, jego mam ponoc te nowo wyprane dawla pod spod :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Iskra, mnie irytuje, że moja mama tak sięw moje zycie trąca.. sama mając 26 lat wyprowadziła sie 260 km od swoich rodziców, to se żyła, jak jej sięchciało i robiła, jak jej siępodbało.. nikt jej nie wytkał i nie zwracał uwagi, bo w sumie i po co? każdy chce inaczej mieć w domu, każdy ma inny gust (A ja i moja motka już jak dwa bieguny!), ale rządzić moim życiem i domem to by chciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
Iskra, mnie irytuje, że moja mama tak sięw moje zycie trąca.. sama mając 26 lat wyprowadziła sie 260 km od swoich rodziców, to se żyła, jak jej sięchciało i robiła, jak jej siępodbało.. nikt jej nie wytkał i nie zwracał uwagi, bo w sumie i po co? każdy chce inaczej mieć w domu, każdy ma inny gust (A ja i moja motka już jak dwa bieguny!), ale rządzić moim życiem i domem to by chciała
bo ona wie lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kleine-hexe
Push, ale ja tak robię i poza koszulami nie prasuję niczego

nie wiem.. dla mnie nie wyprasowane to jak wymełane.. im oże byc zdjęte z suszarki, uwcześniej pięknie rozłożone, ale dla mnie material musi być spod żelazka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Moja teściowa jest zadowolona że przy mne sie gotować nauczył a kanapki to se sam może zrobić....w gruncie rzeczy to jak idzie robić kanapki to zwykle dodaje nie zapomij o żonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no pewnie, ona okna myje dobrze, bo w lewo, ja myję w prawo.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ale ono takie spod zelazka jest pierwsze 10 minut potem juz wyglada jak to nie wyprasowane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
coś ty, ja składam w kosteczkę i se leży piękne na półce wyprasowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Push też praktycznie nie prasuje tylko strzepuje przed powieszeniem a jak już prasuje to przed założeniem nigdy do szafy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium