SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82429

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
PUSH mój brat np. to zupełne przeciwieństwo - zawsze sam z siebie pomoże, wyręcza kobiety. To trafił na taką co go perfidnie w tym wykorzystuje i księżniczka nie może nic zrobić. pech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
no ale jak jestem chora, zmeczona to wszystko potrafi i nawet jedzenie do łózka przynosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
mój ojciec to samo... po wypadku (stracił nogę w górnictwie) podcza, gdy mama była w pracy, to on i okna umył (moja mam kiedyś myła okna 1x w tyg!), zrobił obiad i posprzątał.... teraz takich facetó już nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
moj tez nie robi prania , choc moze wie, tego nie wiem :D ale segreguja wszyscy ciuchy bo mam 3 osobne kosze na biale ciemne i jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
Ale to, że tacy jak nasi chodzą po świecie to jest w większości wina matek, które od małego takiego chłopaka przyzwyczajają, że się przychodzi na gotowe, w domu nie pomaga i że są damskie i męskie zajęcia (jedzenie i tv najczęściej, no i komp). Jak do tego jest kiepski wzór męski w domu pod tym względem to szału z takiego gościa później w obowiązkach domowych nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
kessik
no ale jak jestem chora to wszystko potrafi i nawet jedzenie do łózka przynosi
u mnie tez ale musze byc obloznie chora :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
A mój potrafi wszystko tylko skubany jest leniwy. Ale jak poproszę to zazwyczaj skutkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ale musisz prosić.. to nie jest tak, że on sam z siebie cośzrobi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Czasem zrobi. Ale rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no ja staram sie dzieci wciagac do roboty, odkurzaja podlogi, wyciagaja ze zmywarki, no i swoje pokoje sami sprzataja, ja raz do roku robie im przeglad :) ubrania segreguja do prania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium