SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Het, tyle tylko, że mnie tam nie ma nigdzie wpisanej jako osoby, która to robila. Wiemy o tym tylko ja i dwóch kolegów z biura projektowego, w ktorym miałam staż....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
A później biedny budowlaniec musi się nagłówkować jak te abstrakcyjne plany architektów zrealizować i żeby to się jeszcze jakoś kupy trzymało i stało :D:D żartuję oczywiście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Hetavel
Ja to bym tyyyyyle kierunków chciała studiować :P ale za stara jestem, czasu nie mam i hajsu.


Ejj tam....

Ja skończyłam radośnie te 45 i na jesieni do szkoły chcę się wybrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Heheh też tak mam, że chętnie bym się dokształcała. Na kurs szycia chcę się zapisać też :D Het przecież ty masz 26!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Zmotywowałyście mnie wystarczająco żeby dzisiaj wyjąć maszynę do szycia i zająć stół w kuchni Posiłki będziemy jeść na kolanach albo w powietrzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Close, też chciałam na kurs szycia ale zobaczyłam ceny i wolę sama spróbować się nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
a szyć to akurat nienawidzęęęę.. Wolę grzebać w silniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mi teściowa obiecała że mnie anuczy szyć po świętach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Corum, oj też lubię. Fajna była zabawa z pompą paliwa jak coś tam szwankowała i odkryłam, że po prostu prąd do niej dociera z zakłóceniami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium