SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No czułam się jak jakiś alien. I jeszcze wmuszanie whisky z colą. Ostatecznie chamsko wypiłam im ostatni litr wody mineralnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
atraM, czysty propan w butli. Z tym, że piekarnik mam elektryczny. 07 marca wymienialiśmy butlę którą mieliśmy od sierpnia 2014.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
A skąd masz sam propan, ja ze stacji biorę propan-butan. Piekarnik też mam na prąd. Czy jakiś specjalny reduktor do tego gazu potrzeba czy taki zwykły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
we mnie bardziej wmuszali alko niż ciatsa, ale teraz już się przyzwyczaili, ale na początku to też była masakra... też nie rozumiem takich ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
atraM, teść kupuje na WGRO. Butla 11kg kosztuje 50zł. Na stacjach nie dostaniesz.
Zwykły reduktor. Nic nie trzeba wymieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
kurcze mi sie to jakos nie zdaza zeby tak wciskali, czasem z ciekawosci ktos zapyta czemu nie... tu chyba mentalnosc jest troche inna, a poza tym co druga osoba czegos tam nie je, kazdy jest gluten free/lactose free/vegan/vegetarian/taste free to ludzie sie bardziej przyzwyczaili do jedzeniowych fanaberii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Dzięki Kaszka, poszukam w necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lubiekaszke
No czułam się jak jakiś alien. I jeszcze wmuszanie whisky z colą. Ostatecznie chamsko wypiłam im ostatni litr wody mineralnej

no i gut,jak ich suszylo rano to pili z kranu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Kaszka ale klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Madzia, dooobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium