SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dzis jak chyba wszycy w mieście poszłam na zakupy i upolowałam buciki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Powiem wam, że jestem dumna, że nie zjadłam. Nie powiem, bo miałam ochotę. Uwielbiam maliny i tarty na kruchym cieście.
No i asertywność mi się poprawiła, bo byłam w stanie odmawiać
Później w żart to obrócił kolega i mówił: "jak nie zjesz to nie zrobisz więcej niż 70kg w MC. To jest klątwa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kessik, pochwal się

Mi się ostatnio wszystkie buty albo rozkleiły, ,albo pękły, albo obcas odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Het? jakiej wielkosci blacha na ten lep?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
takie w miare uniwwersalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Wiece co zastanawiam się czy nie mam zaburzonego postrzegania własnej sylwetki. Wiem, ze jestem gruba i tu nie mam wątpliwości Dajmy na to przykład chociażby KOBIETA95 - uważam, ze widzę w lustrze podobną sylwetkę, nawet wymiary mamy podobne. Różnica wzrostu 3 cm, jestem wyższa. Ona waży 68 a ja 83. Tłuszczu też mam sporo jak ona, wody chyba nie nabrałam bo w obwodach byłaby różnica, Co do wagi kości kiedyś Obli pisała, ze są różnice ale nie aż takie znaczne. Mięśnia też nie mam przecież 15 kg bo skąd?? Jestem troche przerażona bo takich porównań już sobie kilka/kilkanaście znalazłam i albo jestem o wiele grubsza niż to widzę ( łoboszsz) albo mam doopie kamienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Kess - łądne i wyglądają na wygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Atra dzięki czy wygodne si e okaże bo jeszcze w deichmanie nie chodziłam, mają być na codzień do spodni i spódnicy czasem. Nie jest to w 100% to co chciałąm ale nie było mojego rozmiaru a cos na święta trzeba na noge mieć potem sie rozkręce bo mi jakoś wszystkie buty wyjszły

Zmieniony przez - kessik w dniu 2015-03-29 17:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium