SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM]Każda Lejdi taka cwana, w mig wykończy tego SPAMA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ale sniadanie to robi maz, ja robie tylko sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Iskra14
ja od teściowej zawsze słyszę, że ona to swojemu synkowi to 13 lat codziennie kanapki do szkoły robiła (mężowi do pracy robi do tej pory). Ja też robię, ale jak sobie mój zapomni chleba kupić czy innych składników to idzie do pracy bez. Dla mojej teściowej to jest nie do pojęcia, dlaczego ja wiedząc, że on tego nie kupił nie poleciałam do sklepu:D


O masakraa!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Pamietam oburzenie mojej przyszlej nieodszlej, jak sie dowiedziala, ze ja jej synusiow Niuniusiowi ciuchow nie prasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
a teściowa stęka, że jej tonigdy nikt w domu nie pomagał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kleine-hexe
Pamietam oburzenie mojej przyszlej nieodszlej, jak sie dowiedziala, ze ja jej synusiow Niuniusiowi ciuchow nie prasuje.
mój mówił tak: u mnie sięnigdy nie prasowało, bo matka z pralki wyciągała, strzepywała porządnie i nie trza było prasować...
ehe, to chyba nie odwirowywałą.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
no a u tesciow to on piecze ciasta, szykuje sniadania, szyje na maszynie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Push ja z rodzicami to miałam podobnie zawsze byłam tą malutką co to jej nos wycierać trzeba i najchętniej nadal by mi dom prowadzili bo przecież źle wszystko robie zwłaszcza jeśli idzie o dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
tylko, ze ja jak mówię teściowej, że chłop nie jest upośledzony, ma dwie ręce i chyba umie się nimi posługiwać to mi mówi, że dla mężczyzn to trzeba być wyrozumiałym, poza tym nikt tego lepiej niż kobieta nie zrobi. f***!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Push, ale ja tak robię i poza koszulami nie prasuję niczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój gotuje sobie sam. Jak ja sobie robie coś do jedzenia i mam więcej to się z nim dzielę. Albo pytam czy ma też ochotę i więcej robię. Ale specjalnie dla niego nie gotuję.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmęczenie w pracy a trening na siłowni

Następny temat

jak uzyskać taką figurę?

WHEY premium